SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KruQ - masa 2017, aktualne foto na str.180

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231568

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

36

Waga

92kg (-20kg)

Wzrost

177cm

Obwód ramienia

43,5cm (-2,5cm)

Obwód klatki

118cm (-8cm)

Obwód uda

64cm (-4cm)

Obwód talii

87cm (-18cm)

Staż na siłowni

19 lat z PRZERWAMI :-))

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Zależna od celu

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Tradycyjnie setka metki na start

Opisz swój plan treningowy

Zmienia się

Cel cyklu

Również się zmienia

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Trwa

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12% (-14%)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Kiedyś do chudnięcia, teraz niestety do tycia

Stan zdrowia

OK

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Tu mi już nic nie grozi - głowa łysa, plecy obrośnięte

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Wyniki z okresu masy, przy wadze 112kg (teraz wstyd podawać): KLATA: 145kgx6-8 powt. ; PRZYSIAD (pełny): 160kgx6 powt. : MARTWY CIĄG: 180kgx6 powt. z ciągiem nie podjeżdżałem wyżej ze względu na kręgosłup - zniesiona lordoza i zmiażdżony krąg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Jest git, chcialbym miec tyle wody Nie dosc, ze forma dobra to jeszcze dziennik na poziomie :)

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Teraz dziadek musisz się czarną farbą posmarować i będziesz za Robby Robinsona robić. Widziałem jego ostatnie fotki na facebooku(68 lat) to zamiata system.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
No, no Bratku jest zaj**iście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dobrze jest Gruby Forma cały czas do przodu!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Dzięki Panowie Wasze komentarze, choć może troszkę przesadzone ale są motywacją do dalszego działania.
No i działamy, woda schodzi, od wczoraj ok 2 kg, mimo, że na noc ok 50g pieczywa chrupkiego poszło bo nie dawałem rady zasnąć, takie miałem ssanie

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
dobry koń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
No rewelacja !!!! Juz mozna sobie tylko wyobrazic co to bedzie na przyszly sezon.. Tylko zdrowka zyczyc pozostaje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Dzięki Może jeszcze coś fajnego na ten sezon się uda, bo przez kontuzję to tylko wycinka mi pozostaje

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94396 Napisanych postów 364331 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668802
naprawdę dobrze się to prezentuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Upały mnie wykończą. Niestety przy takich temperaturach mam ogromny problem ze snem a kiedy ok godziny 4 jestem już tak zmęczony, że mógłbym zasnąć to niestety wtedy już głód mi na to nie pozwala co znowu skończyło się zjedzeniem porcji pieczywa chrupkiego.

Biorąc to pod uwagę oraz to, że kontuzja i tak mi pozmieniała plany to postanowiłem troszkę poeksperymentować. Od przyszłego tygodnia polecę na Carb Cycling, zsynchronizowanym z treningiem. Poziom białka to będzie ok 240-250g, tłuszczu 60-70g natomiast węgle planuję odpowiednio ok 3, 2, 1g/kg masy ciała.

Wszyscy na pewno wiedzą ale dla formalności wyjaśnie skróty

HC - High Carb (wysokie węgle)
MC - Moderate Carb (średnie)
LC - Low Carb (niskie)

Trening przy tej diecie będzie wyglądał następująco:

Dzień 1: Push ciężko (złożone ćwiczenia) + cardio - HC
Dzień 2: Pull ciężko (złożone ćwiczenia) + cardio - HC
Dzień 3: Legs (tutaj tylko prostowanie podudzi na maszynie i łydki) + brzuch + cardio - MC
Dzień 4: WOLNE - LC
Dzień 5: Push lekko (izolowane ćwiczenia) + cardio - MC
Dzień 6: Pull lekko (izolowane ćwiczenia) + cardio - MC
Dzień 7: Legs (jak w dzień 3) + cardio - MC
Dzień 8: WOLNE - LC
Dzień 9: CARDIO - LC


Oczywiście uwagi i sugestie mile widziane

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TŁUSTY KARP !

Następny temat

jak to jest z czestotliwoscia zastrzykow

WHEY premium