SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krosty na obu bokach pleców. Proszę o pomoc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 446
Witam.Myśle że w dobrym dziale piszę w przeciwnym razie z góry przepraszam.

Mam problem dziwnymi krostami nawet nie wiem czy to sa krosty bo jedne sa wypukłe drugie nie, ale wszystkie są czerwone i widoczne w białym świetle.

Najdziwniejsze jest to że wyskoczyło na bokach pleców(motyle) a pozniej troszke na bokach barków.Jest to o tyle dziwne że jest to z dwóch stron jakby symetryczne i np. w ciepłym swietle wyglada troszke jak gęsia skórka. Moze ktoś miał podobny problem dlatego pisze najpierw tutaj, pozniej mysle ze udam sie do dermatologa. Pozdrawiam i dołączam zdjęcia.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 446
Przepraszam ale nie moglem w pierwszym poście dodac dwoch zdjec

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 13 dni Przeczytanych tematów 8
Witam mam taki sam problem od paru lat, bylem juz u kilku dermatologów i żaden mi nie pomógł.
Wyleczyleś sie z tego, trafiles moze na konkretnego lekarza?
Wiesz w czym jest problem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 13 dni Przeczytanych tematów 8
Jak znasz przyczyne to proszę opisz co to jest i jak sie tego pozbyć.Pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2070 Napisanych postów 49532 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 491021
Takie zmiany mogą być na podłożu alergicznym (np. odżywianie) i dobrze byłoby to sprawdzić i zrobić sobie testy.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odstający brzuch

MenS