SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kross lvl A2 czy A4 2007

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 471
Witam. W najblizszym czasie planuje zakup jednego z tych rowerow. Na dzien dzisiejszy blizszy jestem A4. Jest nieco drozsza ok 350-400zl lecz wydaje sie miec lepszy osprzet (przerzutki shimano deore). Mam pytanie czy przerzutki shimano Alivio roznia sie od nich znaczaca ? Chetnie poznam opinie uzytkownikow.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101
Witam,
chcę kupić rower mtb, ok 1000, i zastanawiam sie nad krossem A2,
czytalam rozne opinie o nim...i juz sama niewiem.
Jakie sa ramy krossa, i jak długo pojeździ, przy czym jezdze dosc spokojnie, tzn. nie skacze czy cos takiego..
zastanawiam sie nad tym np.
http://www.allegro.pl/item330839185_rower_kross_level_a2_alivio_xcr_lock_out_krakow.html

dzięki za każdą pomoc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1269
Witam. No zasadnicza roznica to taka ze dzieki deore masz w krossie naped 27 biegowy (alivio-24 biegi).
W dzialaniu ... trudno powiedziec ... Mialem obie ale nie jezdzilem na nich jednoczesnie - wiec roznicy w pracy nie zauwazylem. Jak byly nowe pracowaly swietnie i szybko, pozniej robia sie luzy - na alivio tylko szybciej.
EDIT: A odnosnie pytania w temacie - wiadome ze jak masz kase to lepiej dolozyc do A4

Zmieniony przez - Norrek w dniu 2008-01-28 23:42:11

:> ó?o:..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
Podaj linki do tych rowerów , ktore Cie interesują , bo ja widze conajmniej 4 rozne wersie A4 .
To nie tylko napedem sie roznia ale A4 ma rowniez lepsze hample(SD5 przy tektro w A2 ), inne opony ,piasty . A nawet z gietą kierą i rogami co wyglada wielce badziewnie .

Czy alivio sie szybciej zajezdza ? Mozna polemizowac , moja przerzutka przejechala 5k km ze mną , a do dziś dnia słuzy nastepnemu włascicielowi. Z tego co mi wiadomo nie narzeka na jej prace. Grupa deore to praktycznie to samo tyle , ze jak juz ktos wspomniał obsługuje 9.

Zmieniony przez - tomek_w w dniu 2008-01-29 09:47:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 471
Kross level A4 z Rock shox dart 3 z lock outem
http://www.allegro.pl/item300352558_kross_level_a4_2007_full_deore_rock_shox_19_.html

Kross level A2 z Rock shox dart 2
http://www.allegro.pl/item298664371_kross_level_a2_2007_export_rock_shox_full_alivio.html

Cena sklepowa A2 wynosi aktualnie 1699 wiec roznica pomiedzy allegro wielka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
Mysle , ze lepiej dopłacic.Roznica w cenie ne jest az tak ogromna.Na rzecz A4 przemawiaja hample (SD5),wyzsza grupa.Jedyne co mi sie nie podoba to gięta kierownica z rogami.

Zmieniony przez - tomek_w w dniu 2008-01-29 15:01:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 471
mnie jedynie przekonuje amortyzator
a rogi uwazam za PLUS

Zmieniony przez - Mathew_91 w dniu 2008-01-29 21:34:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
Rogi na plus ale nie w połączeniu z gieta kierownica :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 471
A dlaczego gieta kierownica przeszkadza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
ja mam giętą i mi sie tam podoba wygodnie sie jeździ co do ''rogów'' to nie mam zdania

dlaczego downhill jest taki drogi :p
rower w naprawie jak zawsze :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
Napisalem , ze niepasuje mi gieta kiera z rogami.Takie jest moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
kwestia gustu :0)

dlaczego downhill jest taki drogi :p
rower w naprawie jak zawsze :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pływanie + siłownia

Następny temat

Ankieta do wypełnienia

WHEY premium