SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krokomierze i spalone kalorie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2685
Czy spalilam tyle kalorii podczas chodzenia przez 1,5 h?
Porównanie aplikacji endomondo, s health i pedometru :
Czy może więcej? Bo nie robiłam dzisiaj treningu i ta aktywność miała mi go zastąpić







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2685
We wszystkich tych aplikacjach ustawiłam swoją wagę, wiek, wzrost i płeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Hmmm.. Nie chcę się wyrywać przed orkiestrę ale...
Wątpię czy ktoś będzie chciał dyskutować o tym z Tobą biorąc pod uwagę Twój poprzedni temat..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
powiem tak: wpisz swoje tętno, to ci wyjdzie, ile spaliłaś kcal. Over!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
a po co ci taka wiedza czy spalilas 234 czy 257 kcal?? co to za roznica??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Laska, każdy z powyższych wynalazków będzie ci podawał inne dane, bo każdy producent przyjął sobie inne kryteria do danego wzrostu i wagi. Tylko pulsometr jest w stanie ci powiedzieć, analizując twoje tętno i dalsze dane, ile +- spaliłaś i za każdym razem wynik może być inny, w zależności, ile serca i wysiłu włożyłaś w trening. Dla przykładu:

ja: 2 treningi, ten sam czas treningu, ale różne tętna i tak:
- czas: 1h05min, spalone: 425kcal, tętno max: 178
- czas: 1h:06min, spalone 366 kcal, tętno max: 169.

I zrozum, nie chodzi o to, ile kcal spalasz, a o to, jaki trening i ile serca w niego wkładasz... możesz biegać maratony po 4g, spalać przy tym tysiące kcal i być skinny fat,a możesz iść na 30 min na siłownię, przerzuć żelastwo i mięśnie jak stal i niski BF (oczywiście zakładając, że będziesz dobrze jeść).

Rozumiesz????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
PUSHhard
Laska, każdy z powyższych wynalazków będzie ci podawał inne dane, bo każdy producent przyjął sobie inne kryteria do danego wzrostu i wagi. Tylko pulsometr jest w stanie ci powiedzieć, analizując twoje tętno i dalsze dane, ile +- spaliłaś i za każdym razem wynik może być inny, w zależności, ile serca i wysiłu włożyłaś w trening. Dla przykładu:

ja: 2 treningi, ten sam czas treningu, ale różne tętna i tak:
- czas: 1h05min, spalone: 425kcal, tętno max: 178
- czas: 1h:06min, spalone 366 kcal, tętno max: 169.

I zrozum, nie chodzi o to, ile kcal spalasz, a o to, jaki trening i ile serca w niego wkładasz... możesz biegać maratony po 4g, spalać przy tym tysiące kcal i być skinny fat,a możesz iść na 30 min na siłownię, przerzuć żelastwo i mięśnie jak stal i niski BF (oczywiście zakładając, że będziesz dobrze jeść).

Rozumiesz????


Sorry ale nie mogłam się powstrzymać...

JAJAJAJAJAAAAA ROZUMIEEEM!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
serio? uffff, chociaż ktoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ja tez :D


Zmieniony przez - markoto w dniu 2015-03-03 10:57:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2685
PUSHhard rozumiem , markoto ogólnie to jest bez różnicy tylko chodzi mi o to czy taki dzień można zaliczyć do aktywnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
spacer, to nie trening! nie w naszym mniemaniu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety - mavika po przerwie

Następny temat

Magalina DT 2

WHEY premium