SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kretka + Gainer, ale jakie i ile?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 64 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 295
Witam. Chce sobie zakupić kreatyne i jakiegoś gainera. Co polecacie? Jakieś sprawdzone mieszanki? Jak to łykać? Tzn. w jakich ilościach, pozdrawiam.

<<<Jeszcze tu wróce...>>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Bapisz ile masz pieniedzy na tenz estaw.Kreatyna-duży wybór..każda ze znakiem creapure, moze być też np. Vitalmax, czy nawet Megabol.
Gainer
..zależy od diety i od celu jego wykorzystania.jak jesteś bardzo szczuply to wybież gainera z wieksza zawartoscią węglowodanów.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Sprawdzone mieszanki - super whey gainer olimpu + creapure 300g takze tej firmy.
Creapure:
dni nietreningowe - 5g na czczo + ok.40g glukozy i 5g wieczorem (bez glukozy)
dni trenigowe - 5g na czczo + ok.40g glukozy + 5g po treningu + 40g. glukozy

Super whey gainer:
bierz 2 porcje dziennie takie jak są na opakowaniu, nie pamiętam po ile było ale jak mnie pamięć nie myli to było to chyba 8miarek . Możesz brać takze jedną porcję, wtedy na dłużej ci starczy. ALE PAMIĘTAJ O DIECIE! (to podstawa). Gainerka polecam brac po powrocie do domku, po treningu a później po ok.40 minutach zjeść pożądny posiłek po-treningowy.

Co do efektów, to: 4,5kg masy, 1,5cm w bicepsie, ok.12,5kg na płaskiej. I to chyba wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
polecam kreatynke ultimate nutrition ( creapure) 300 g i do tego olimp whey pro isolate.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio czytałem że ktoś wycisnął 12,9kg na klate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Moim zdaniem kreatyna TRECA jest jesdna z najlepszych:)Pozdro

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1299 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3827
co??? 12,9kg? To pewnie jeszcze do tego metkę dorzucił
I podobno poszło mu nie 1,5cm tylko prawie 2cm...

Pionek w <<<SFD FIGHT CLUB>>>

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam nie mogłem w to uwierzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Panowie mam nadzieję, że te wypowiedzi powyżej nie dotyczą mnie, może ktoś mógł źle zinterpretować to co napisałem ale chyba każdy rozumie, że chodziło mi o to,że mój najlepszy wynik przed cyklem poprawił się o 12,5kg w wyciskaniu na płaskiej.
Chyba, ze tu chodzi o jakiś inny post, w takim razie sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1299 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3827
banan, no co Ty? Ciebie?

Pionek w <<<SFD FIGHT CLUB>>>

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 475 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6926
ja proponuje tak:
kretka creapure olimp tylko że w dni nie treningowe wystarczy raz rano
w tereningowe rano i po treningu tak jak poprzednik napisał do tego oczywiście glukoza
gainerek też może się przydać ale bez przesady żeby pożerać 150g na raz ja na porcje biore 75 tj 4miarki i nie narzekam oczywiście mowa tutaj o SWG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Denver - mam nadzieję :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedawkowanie białka

Następny temat

he tec protein 90 czy serwatka

WHEY premium