SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreta codziennie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
Witam od jakiegos czasu zainteresowalem sie kreatyna. Wiedzialem wczesniej ze krete bierze sie w jakichs cyklach czy cos ale juz nie raz trafilem na jakis post czy artykul ze krete mozna (czy nawet lepiej jest) brac codziennie powiedzmy po 5g niz w cyklach. Co wy o tym sadzicie? Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Oczywiście że można, ja już tak koło 2 lat biorę


Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2015-12-25 16:32:00

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
to zależy od Twojego etapu zaawansowania
jeżeli to dopiero pierwsza styczność z kreatyną to zrobiłbym normalny cykl 8-12 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Można zastosować kreatynę jaką stałą suplementację, ale jak wyżej zostało wspomniane.
Jeżeli dopiero zaczynasz to nie widzę większego sensu tego robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Jak dopiero zaczynasz ćwiczyć nie bierz kreatyny , jak będziesz miał zastój w wynikach siłowych zacznij brać.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 116
Ja właśnie tak stosowałem kreatyne - 5g dziennie, bez żadnych faz nasycenia na początku. Można też stosować tylko w dni treningowe 5g przed i 5g po treningu, ale sam musisz wypróbować co najlepiej na Ciebie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263106
jaki masz staż treningowy?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
Ogolnie zadalem pytanie czy uwazacie cos takiego za dobre rozwiazanie :) Ogolnie z silownia mam stycznosc od moze roku z przerwami ale tak na dobre zabralem sie za treningi od moze miesiaca :) Na razie jedyne suple ktore biore to bialeczko na rano z bananem czy innymi weglami (bo rano mi nic nie wchodzi :DD) i gainer tylko i wylacznie po treningu :) Dorzucic cos do tego? Pozdro


Zmieniony przez - GrzechuS w dniu 2015-12-25 22:13:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Odpowiednie składniki odżywcze. :)
Osobiście nie rekomenduje wcale gainera. To bardzo słabej jakości odżywka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 63 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 305
Może i tak ale czesto nie mam nawet jak zrobic posilku bo wracam ze szkoly o 17-18 i od razu ide na silke :C zreszta pomaga mi dobic kalorie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Kalorie można również podbić hamburgerem z McDonalda, tylko to nie będzie miało większego sensu, bo dostarczasz ciału totalny syf bez wartości, aczkolwiek można zastosować wiele innych alternatyw, ale rób jak uważasz. Nie zamierzam Ci narzucać pewnych idei. Po prostu daję informację.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suple wybrac?

Następny temat

Jakie odzywki na wzrost masy , wytrzymałość i siłę ?

WHEY premium