SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreta + transporter

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
Witam mam pytanie czy cykl Kreatyna (mono)+ tauryna da coś na pierwszy cykl. Nie chce dozucać węgli bo dość łatwo łapie tłuszczyk. No i za dużo kasy nie mam tzn jakieś 150-170 max moze wy coś doradzicie

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
Czy da??? zależy jak to wykorzystasz... jak będziesz stosował się do odpowiednich innych czynników to da na pewno ale to już zależy od ciebie.

a poza tym to za 170zł to by sie dało zrobić ze 3 cykle na mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
do 150 zl kupisz na luzie carbo...ja by m jednak proponowal,chocby po treingu...dokup sobie zma(na lepsza regeneracje miesni)jako dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
zawsze "coś" da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
Trenuje 3x w tyg więc myśle że regeneracja jest dobra czasem lekkie zakwasy ale to tylko czasem. Więc może byście coś dopisali oprócz carbo do tego cyklu?? Bo kreta= 50zł tauryna=30 więc 80 a jakieś 100 zostaje. A chciałbym żeby pierwszy cykl dał efekty więc prosze o jakiś jeszcze suplemient do tego

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4664
To zależy czy :
1.Masz dobrą dietę
2. Nie chlejesz podczas cyklu
2. Ćwiczysz na siłowni
3.Masz dobry trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
Diety jako takiej nie mam tak jak 70% lidzi na tym forum. Ale staram sie jeśc duzo twarogu i generalnie staram sie unikać tłuszczu jem to co zawiera białko
Trening mam i narazie idzie wszystko ok tylko że musze ćwiczyć w domu bo nie mam dostępu do siłowni ale posiadam ławeczke sztange i hantelki
Pić nie pije ale nie powiem że w weekend nie pójde z kumplami na piwo góra 2 a na cyklu to i tak piwa i wszystkiego podobnego sie nie dotkne

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA - krótkie pytanie

Następny temat

Co lepsze?

WHEY premium