SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krem termogeniczny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 95563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
1/3 to salicylany: bengay, abc, capsigel n, deep heat w jednakowych ilościach;
1/3 to preparaty z kofeiną: 'retinol kontra cellulit' i jeszcze jakieś 2, które podkradam pewnej bliskiej mi osobie
i 1/3 lioton dla poprawy wchłaniania. Robiłem też eksperyment z johimbiną w płynie, ale jest to roztwór spirytusowy i wchodził w podejrzane reakcje z kremami

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musiałbyś kupić zwykły yohimbe hcl w proszku (taniocha) i tego spróbować ... plus jeszcze dobrze działa nikotyna, może z jakiegoś Niquitinu dałoby się wydobyć ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Prochy musiałyby być zmikronizowane, żeby dały się wciągnąć

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozpuszczasz (mieszasz) z żelem do transdermali - pewnie równie dobrze działa któryś z tych kremów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
hej, zainteresowalo mnie to o czym mowicie
bo mam johimbe w proszku a nie moge jej brac bo mnie telepie....

to w czym ja mam rozpuszczac zebu soe smarowac?? i w jakiej ilosci??

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Kreciku

Zasadniczo powinien to być jakiś nośnik wodno-alkoholowy, zwykle na bazie alkoholu izopropylowego, glikolu, z kompleksem trójglicerydów i salicylanów. Niektóre środki kosmetyczne na cellulit zawierają w swoim składzie takie właśnie składniki, konkretnej jednak nazwy nie podam bo tego nie śledzę (może coś z Norela - np. balsam antycellulitowy na przykład). Co do dawek to podejrzewam że tak samo jak zwykle - tak aby wyszło 0.2 mg/kg masy ciała, ale pewności nie mam.

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2005-01-29 15:47:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
hej Tykoś;
dzieki
juz sie widze jak dlubie w bialym proszku zyletka a potem mieszam go z glutowatymi substancjami....

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chcesz grzebać, kup gotowy -> http://www.1fast400.com/?products_id=105 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ostatnio zamiast Norela zastosowałem Oceanic zawierający 11% kofeiny, spróbowałem ponownie dodać johimbinę hcl w roztworze i przyjęło się OK

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
hmm.. krem z kofeina.... pomysl niezly..ale znam inny sposob a wyprobowalm na sobie z ogromnym zauwazalnym prze "kolezanki" efektem a wiecie jakie potrafia byc kolezanki .. kazda zmarche wytkna ale za ch***** nie pochwala
sposob jest prosty - mam nadzieje ze go nie wysmiejecie..a jak nawet to co mi tam!!!)))))
swiezo zapazona kawe mielona.. po naciagnieci odsaczyc z nadmiaru wody.. i taka ciepla papke polaczyc z dobrym zelem pod prysznic.. mikstura wykonac dokladny peeling ciala .. masaz czyli ten peelenig od dolu "ku sercu" i wiadomo jak... zmyc z siebie
* po samaym peelengu cialo jest extra napiete.. gladkie.. sprezyste w efekcie nie wydaje niepotrzebnie kasy na tego typu kosmetyki bo kawe i tak w domu mam
* po wysuszeiu ciala( cielska.. cialeczka jakie kto tam ma) okreslaona porcje balsamu do ciala polaczyc w miseczce z olejkami aromaterapeutycznymi przeznaczonymi na celuswinsto.. problemy ze skora.. czasem dorzucam do tego antystresowe olejki( nie kosztuja duzo a kupic mozna w kazdym zielarskim sklepie...) taka miskstura masowac cialo.. wiadomo jakie partie ..
to wszystko owijam folia kosmetyczna od kolan po biust ... ubieram grube spodnie bawelniane.. moze jeszcze extra ocieplic to kocem elektrycznym czy termoforem..albo zwyklym kocem sie okutac... godzina dwie.. trzy... mozna w tym kokonie pocwiczyc...
efekty.... oszalamiajace...
* ja zauwazylam jedno.. na poczatku- moje nabite tluszczem porozpychane cialo poluzowalo sie.. co daje mi teraz mozliwosc szybszego pozbycia sie tluszczu przy pomocy cwiczen nadal "domowych" ze nie wspomne jak cudnie dziala na skore
a drugie. mimo braku cwiczen przez pierwsze zrzucone 20 kilo- nie mam zwisajacej skory - mimo ponad trzech krzyzykow na karku i braku cwiczen jakies ponad dziesiec lat tak wogole
polecam...a nie ja jedna sprawdzalam i stosowalam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uda i tylek

Następny temat

Diety każdego rodzaju

WHEY premium