SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krem nawilżający

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 815
Dzień dobry! Chciałem się was zapytać jaki mogę używać krem nawilżający który nie będzie powodować nowych pryszczy? Chciałbym taki krem ponieważ mam bardzo wysuszoną skórę.
Bardzo prosiłbym o zdjęcia tych kremów...

Z góry dziękuje za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 815
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
odświeżam i poprawiam poprzedni błąd ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
odświeżam... czy naprawdę nikt nie zna jakiegoś dobrego kremu który nawilża ale nie natłuszcza skory i nie powoduje pryszczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4771
physiogel nie zatyka porów i nie powoduje nowych zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16683
ja osobiscie lubie czerwony garniera i dove taki bialy, klasyczny chyba mnie nie zapychaja, ale kto wie jak bedzie u Ciebie, boraczej mamy rozne typy cery
popytaj w drogeriach/aptekach o probki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A może ktoś podać z zdjęciem? Byłbym bardzo wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A po czym poznać że krem jest natłuszczający jak nie pisze na opakowaniu? po jakich składnikach? Bo mam dużo takich kremów w domu i może już mam nawilżający ale nie natłuszczający :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
odświeżam po to by się dowiedzieć bo potrzebuje go na już ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
odświeżam
...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból ręki przy wykonywaniu ćwiczeń na biceps...

Następny temat

bolące stawy w łokciach i nadgrastkach

WPC