SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna w wieku 15lat?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 929
Siema :)

Mam 15 lat(180cm,74kg). Trenuje regularnie od 8 miesięcy. Ostatnio duże czytałem o różnych suplementach,odżywkach itd. Podjąłem decyzje że zrobię jeden cykl z monohydrantem kreatyny gdyż on pomoże mi w budowie mięśni oraz zmotywuje do regularnych ćwiczeń. Czy kreatyna będzie dla mnie dobra? Czy polecacie coś innego? Mój budżet wynosi 80zł. Proszę o każdą radę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Ja bym się skupił na diecie, bo to podstawa budowania mięśni. Aczkolwiek jeśli trening/dieta/regeneracja są odpowiednie to kreatyna na pewno pomoże.

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 929
Diete odpuszczam jedynie w niedziele ;) trening rozbudowany i regeneracja myślę że też,staram się spać 8 godzin,i robić z dzień przerwy po każdej trenowanej parti ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10785 Napisanych postów 47370 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzymałbym diete i w niedziele :)

No jeśli tak to u ciebie wygląda na prawde to mozesz spróbować kreatyny, bierz najtańszą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ciężko jest w niedziele,szczególnie jak wypadną imieniny,urodziny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Najtańsza? Naprawdę niema różnicy jaką kupie? Z tego co czytalem najlepszy jest monohydrant.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10785 Napisanych postów 47370 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
i mono akurat najtańsze :D

Nie ma różnicy jaką kupisz (mówimy o czystej kreatynie), wszystkie formy działają tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Spoko,zrobię jak mówisz za 6tyg zobaczymy efekty :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
zrobiłbym min. 8tyg tak nawet do 12 - zalezy jak długo bedziesz widział działanie krety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Boje się trochę tak długo ze względu na mój wiek ale zobaczę jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
nic ci nie będzie, kreatyna nie wpływa szkodliwie na zdrowie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co bedzie lepsze? kreatyna

Następny temat

Białeczko.

WPC zestaw