SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna teraz czy na wiosnę ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 558
Witam, trenuję już ponad rok biorąc ciągle białko, teraz chcę zacząć stosować dodatkowo kreatynę, jak myślicie ? Czy nie lepiej zacząć stosować od teraz z lepszymi efektami na lato, albo poczekać do Stycznia/Lutego i nie zniszczyć sobie wątroby ?
Mam 14 lat, 174 cm wzrostu i 60 kg wagi (endomorfik).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
zacznijmy od tego że przedstawisz nam swoj plan treningowy i jak mnije wiecej się odżywiasz, myślę że na odżywki przyjdzie jeszcze czas, teraz wlasnie skup się na tym co wyżej napisałem

kreatyne jak dodasz to i tak jak nie wykorzystasz w 100% bo poprostu tyle samo zrobisz dobrym trenigiem i odpowiednim odżywianiem

a tak na przyszłosc to kreatyna nie zepsuje ci wątroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 558
Ćwiczę codzienne z jednodniową lub dwudniową przerwą. Najczęściej są to ćwiczenia na biceps (mr alpha), ABS-y na brzuch oraz wyciskanie sztangielkami na głową stojąc, ogółem około 40 minut, wszystko powtarzam po 12 razy. W nawiasie podałem źródło treningu wszystko jest na YoTube. Jeszcze dodatkowo mam jeden dzień na siłowni w którym najwięcej się przemęczam, ponieważ są to bite 2 godziny. Jak na mój wiek i wagę 34 cm w bicepsie to mało ? No i czy opłaca mi się brać tą kreatynę :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 558
No i kreatyna dodatkowo byłaby motywacją i zobowiązaniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7076
Ułóż normalny trening. Ten jest do dupy.
https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kreatyne narazie odpusc

ja jak zaczynałem to pierwsze 1,5roku nawet odżywki białkowiej na oczy nie widziałem a pierwsza kreatyne kupiłem po ponad 2 latach treningu

staraj się zdrowo odzywiac i to na poczatek wystarczy

co do treningu, postaram ci sie na dniach coś więcej skrobnac ale tak na początek i w skrócie

jak cwiczysz w domu to bazuj na jakis pompkach zwykłaych, z nogami wyżej, na krzesłach, odwrone pompki na triceps, przysiady, masz hantle ztego co piszesz to wyciskania tez dasz rade robic, biceps, przysiady rób z trymi hantlam ttrzymajac je w dłonach
jak masz dostęp raz w tyg na siłownie to zrób tak ze dzien przed i dzień po tym treningu na siłowni masz wolne a na siłowni zrób owodówke na całe ciało np:

1. przyaidy ze sztangą 4serie
2.wiosłowanie sztangą 4s
3. wyciskanie na klatę łąwka pozioma 4s
4.wyciskanie na barki z klaty 4s
5.uginanie sztangą 4s
6.wyciskane francuskie 4s
7. brzuch 4 serie np. brzuszki na ławce do brzuszkow

na koniec wspiencia na place na łydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 558
Nie chce ci nic mowić ale półtora roku juz ćwiczę intensywnie xd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 558
Nie chce ci nic mowić ale półtora roku juz ćwiczę intensywnie xd
Dlatego myśle juz nad kreatyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
z tego co rozpisałeś to wcale jakos intensywnie nie jest masz czas na kretynę, kluczową role tutaj tez odgrywa wiek, czyli wnika z tego ze zaczynałes jak miałes 13 lat ja jak zaczynałem miałem 17 lat, wiec pierwsz kratyna wpadła jak skonczyłem 19 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór pasa kulturystycznego

Następny temat

FBW

WHEY premium