SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna pytanie o zażywanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
Cześć mam 14 lat trenuję sztuki walki chodzę na siłownie i dużo biegam.Kolega powiedział że dobrym pomysłem było by to żebym zażywał kreatynę czytałem kilak stron i pisze się o tym że najlepiej ją spożywać po 15 roku życia mam 179 cm. wzrostu i 61kg. wagi lepiej żebym poczekał z kilka lat (2) i wtedy zażywał czy mogę już zacząć ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 428
Witaj jeżeli jesteś wysportowany jak piszesz to możesz zaczynać zabawę z kreatyną lecz jaki masz w tym cel? Bo w twoim wieku jeżeli nie masz jakiegoś planu typu startowanie w zawodach czy coś to raczej nie radzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
Tak mam zamiar startować w zawodach w najbliższej przyszłości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 428
No to śmiało bierz bo kreatyna nie ma skutków ubocznych lecz radzę brać w ustalonych dawkach przez producenta. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
Dziękuję będę brał umiarkowanie (:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
w tym wieku nie jest ci potrzebna do szczescia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

małe pytanko

Następny temat

Ocena odżywki

Wiecej