SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 212
Witam zamierzam stosować kreatynę w lutym po dwóch miesiącach ćwiczeń na sucho czas na 2 miesiące z kreatyną.
Kreatynę stosuje się 60 dni mam pytanie jaki będzie efekt?
Mam dobrą masę przy wzroście 175cm ważę 80kg.
Chcę stosować do tego dietę wysokobiałkową (albo chociaż częściowo ją stosować wiecie jak jest).
Jak myślicie będę zadowolony z efektu? Kreatyna pomoże mi wyrzeźbić mój drobny tłuszcz na mięśnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699602
https://www.sfd.pl/SEEEZON__opracowanie_najczęściej_zadawanych_pytań_dot._supli_i_treningu_by__knife_-t421024.html
poczytaj bo jesteś "zielony"w temacie
tłuszczu nie wyrzeźbisz na mięśnie,możesz co najwyżej spalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Kreatyna nie dla Ciebie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 212
Dlaczego?? każdy poleca mi kreatynę znajomi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699602
bo kreatyna to dobry suplement ,ale na odpowiednim poziomie zaawansowania
Ty narazie skup się na dopracowaniu diety i techniki treningowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Za krótki staż, nie zbyt duże pojęcie na temat dietetyki czy też poprawnej techniki wykonywanych ćwiczeń, czy chociaż brak wiedzy na temat w jaki sposób działania kreatyny.

Daj organizmowi się rozwijać.

Jedz zdrowo, ćwicz, a efekty będą.

Dwa miesiące ćwiczeń to tyle co i nic.

Kreatyna to nie magiczny środek.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1691
amentoris dobrze pisze....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
"Kreatyna to nie magiczny środek."
Jak to nie , miałem zastój, to teraz po 3 tygodniu ładnie mnie porobiło, ale dieta w 100%. .

Wracając do tematu - jedz, ćwicz. Kreatyna za pół roku, jak ograniesz dietę i technikę ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Nie słuchaj ich! Nie znają się! Jedz normalnie kreatynę!!!













A teraz na serio. Dieta, trening i za pół roku napisz w tym dziale. Na pewno ktoś Ci coś poradzi ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 172
Ja bym zaczął suplementację od aminokwasów, najpierw powinieneś zadbać od odpowiednią regenerację oraz ochronę mięśni podczas treningu a dopiero potem do tego dorzucać kreatynę. Jak to kiedyś fajnie opisał George Farah budowanie masy bez odpowiedniego zabezpieczenia mięśni przed katabolizmem to jak nalewanie wody do wanny bez wcześniejszego zatkania jej korkiem. Coś może przyjdzie ale na pewno nie tyle ile byś miał z odpowiednią ochroną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ale liczy się dieta. Przy odpowiednio dobranej diecie, czyli np. mięsie występują aminokwasy, więc nie zawsze potrzeba je dodawać, jeżeli micha jest dobrze rozpisana i nie brak w niej pełnowartościowego białka. Ale liczy się również staż i trening.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulon

Następny temat

Pomoc przy dobieraniu odżywek

WHEY premium