SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna plus arginina?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Po treningu nieraz niektórzy stosują argininę aby poszerzyć żyły by lepiej krew krążyła, ale wg mnie nei ma sensu takiego zabiegu stosować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
Biorąc arginine trzy razy w tygodniu można brać bez przerwy - nie przestanie działać?

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mozna

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16527
Więc będzie tak.


Beta alanina
3g przed i 3g po treningu
dnt 3 g rano
kreatyna
5g przed i 5g po treningu
Dnt 5g rano
Cytrulina
Od 5 g do nawet 10 g przed treningiem
Aakg
3g,5g,7g przed treningiem
BCAA
5g przed 5g po treningu

Z czasem zwiększam dawki aakg cytrulina a bcaa i beta alaniny nie trzeba tak?

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wszystko ok. Jedynie BCAA dałbym minimum 10 gramów przed i po treningu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 339
A nie lepiej 15g w trakcie treningu? BCAA nie jest jakieś drogie, ale też nie popadajmy suplementacyjny przesyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Może być również w ten sposób.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16527
Takowa firma jak Proactive a dokładnie zestaw z tej formy skladajacy się z Aakg cytruliny i beta alaniny za około 80 złotych jest ok? Bo cena super ale czy warte uwagi? Czy pojedynczo kupowac sporo drożej?

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
cena calkiem ok, zalezy jaki dokladnie sklad

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16527
Niby na wszystkim jest 100 proce to ale typowo ramki z wartościami nie ma

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon czy boogeman ?

Następny temat

Czy moge brać kreatyne?

WHEY premium