SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna plus arginina?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wybierz jedną formę kreatyny się nie uzupełniają. Chyba ze masz małe opakowanie mono to mozesz np jabłczanu kupić też małe.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
zagur32
A kreatyna? Samo mono czy dać może mono i jakaś inna forma kreatyny że jakoś wzajemnie się uzupełniały?


mono najlepsze. zadna inna forma kreatyny nie przewyzsza dzialania mono, a ile kasy zaoszczedzone. i nic sie nie uzupelnia, kreatyna to kreatyna.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Monohydrat jest formą kreatyny najdłużej dostępną na rynku. W związku z tym jest najlepiej przebadana nie tylko pod kątem wpływu na kształtowanie sylwetki, wyniki wytrzymałościowe, regenerację, czy siłowe, ale przede wszystkim jeżeli chodzi o wpływ jej na nasz zdrowie. Żadna inna forma nie była badana przez wiele lat na dużej grupie osób. Poza tym jest to najtańsza forma, więc wybór jest oczywistym. Polecam poczytać:

https://potreningu.pl/articles/5435/czy-dlugie-stosowanie-kreatyny-moze-byc-niebezpieczne
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
Dziękuję po raz kolejny. Zamówiona zostały suple i już od lutego 2 miesiące polecę na

Kreatyna mono
Aakg
Cytrulina
Beta alanina
Bcaa
(bo się zbryli )
Witaminy i minerały
Ashwaganda

Oczywiście gainer i białeczko w pracy jako drugi posiłek z racji braku czasu na przerwę.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
Dzięki bardzo.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 339
Tę/tą argininę faktycznie trzeba na puste bebechy brać?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
te arginine
nie, nie trzeba
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
Jeszcze dla przypomnienia.

Beta alanina
3g przed i 3g po treningu
dnt 3 g rano
kreatyna
5g przed i 5g po treningu
Dnt 5g rano
Cytrulina
Od 5 g do nawet 10 g przed treningiem
Aakg
3g,5g,7g przed treningiem , a po treningu?
A w dni nieterminowe dać?
BCAA
5g przed 5g po treningu
A dni nietreningowe ?

Jakoś mam tak dziwnie bo ostatnio zamawiałem odżywki i dostałem dwa szoty aakg i jednorazowa porcja to pół buteleczki i nie pije czegoś takiego i nic i wypijając przed treningiem jakoś nic nie poczułem. Jakoś jestem na takie rzeczy słaby.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
w dni bez treningu mozesz dac te kreatyne i beta alanine, to wszystko.
aakg nie pijesz po treningu.

jak trenujesz te 4-5x w tyg to osobiscie jestem zdania, ze jakakolwiek suplementacja z w.w. supli jest zbedna w dni nietreningowe. rowniez wolalbym dac kreatyna z aminokwasami w trakcie treningu, jako napoj intra workout, niz po treningu.


Zmieniony przez - czellista w dniu 2/1/2020 5:52:44 PM

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon czy boogeman ?

Następny temat

Czy moge brać kreatyne?

WHEY premium