SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna-pierwszy cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
mam pytanie,chce zaczac pierwszy cykl na mono 7nutrition,w poniedziałek mam dopiero trening i nie wiem czy już od jutra mogę zaczac ja brac? 5g w DNT po śniadaniu i w DT po śniadaniu i od razu po treningu i ostatnie pytanie czy mogę to brac tak,że bede sobie wsypywał do buzi i popijal woda?


Zmieniony przez - mlodymlody19 w dniu 2015-01-30 20:55:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263106
1. Jak chcesz to możesz już zacząć brać
2. Dawkowanie ok
3. można wsypać i popić

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
jeden gosciu caly czas mi katuje zebym 5g dziennie bral,w DT i DNT miedzy posilkami :p to ja juz nie wiem,tyle jest tych opcji,ze juz nie wiadomo,ktora jest dobra :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43415
wybierz opcje która będzie dla ciebie najwygodniejsza- wszystkie będą dobre.

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
j./w - kreatynęmozna brac na wiele sposóbów, choć przy 5g ED nie czuc"wjazdu" po kilkunastu dniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
no ok,bede bral 5g w DNT na czczo i w DT 2x na czczo i po treningu,dzieki za odpowiedzi ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dexaprine xr od iforce

Następny temat

gainer

WHEY premium