SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna na IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 110 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 868
nie upieram sie do dektrozy, moge jej w ogole nie brac

ale czym mam to zastapic ?

I'm doing my best . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 25 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 434
ja bym nie brał na redukcji. brałbym przy stagnacji siły na masie. czemu? bo do tego służy. moim zdaniem siły nie zrobisz na redukcji, więc w dużej mierze marnujesz kreatynę. co do brania jej bezposrednio po treningu na czczo, masz rację - nie ma sensu, bo jeśli chcesz redukować to poczekaj około godziny po treningu. a co do pytania masa czy redukcja, to ja jestem takiego zdania: jak ktoś jest zalany, niech schudnie do momentu aż będzie widać wyraźnie mięso, nawet jak małe. po co? a po to że bardziej to motywuje, bo widzisz efekty jak zaczynasz robić masę, a jak będziesz zalany to nic nie zobaczysz. no chyba, że koks zarzucisz. zaznaczam, że to tylko moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 110 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 868
A to na redukcji Ci sila nie idzie ?

mi chyba idzie bo ciagle dokladam kg

I'm doing my best . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 25 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 434
tak jak pisałem jest to moje zdanie i moje doświadczenia :) siła mi idzie, ale nie w takim tempie jak na masie, bez prównania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 110 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 868
ok wiec tak, dzis bedac o 12 na poscie wzialem 10g mono, pozniej okolo 15.30 wzialem drugie 10g mono ale z dekstroza, o 16 zaczalem okno zywieniowe i w sumie mnie dosc ostro przeczyscilo

wiec albo za duze dawki kreatyny albo to reakcja na nagle wprowadzenie wysokich dawek magnezu wapnia i potasu do diety

sprobuje jutro odstawic mineraly i zrobic standardowe dawkowanie mono 4 razy (w tym 2 razy z dekstroza) po 5 gram i dam znac czy zyje :D

I'm doing my best . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Woda + glukoza/fruktoza na czczo, do tego posiłek i bardzo prawdopodobne, że Cię przeczyści.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 110 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 868
ok wiec tak

zmienilem na 4x 5g

3x biore 5g bez zadnych wegli (z ifem i oknem jedzenia inaczej jest niewykonalne, bo ponoc krete trzeba brac na pusty beben)

raz biore z 25g dekstrozy

porcje oddalone o siebie sa o jakies 4h i jak narazie zyje :D

tamte porcje po 10g to byl najwyrazniej blad

pozdrawiam

I'm doing my best . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
pietrasbad
bo ponoc krete trzeba brac na pusty beben)


Kto Ci takich głupot naopowiadał ?

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Nie trzeba brać na pusty żołądek.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Kombinujesz jakby to byla jakas filozofia straszna - nie lepiej wziac calosc po posilku potreningowym? Na pewno masz tam wegle ktore spowoduja wyrzut insuliny wiec temat zalatwiony a i nie bedziesz musial pamietac o braniu po kilka razy w ciagu dnia.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to wszystko zacząć? Co potem?

Następny temat

rady, rady i jeszcze raz rady

WHEY premium