SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna mono i mała przerwa.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12710
Witam, nie wiem czy temat, ktory zalozylem zostal usuniety ale chcialbym sie dowiedziec o jednej rzeczy. Jutro zaczynam cykl krety mono za jakiś miesiac przypada mi 18stka i pytanie jest takie czy moglbym sobie przerwac cykl zeby isc na impreze i wypic? Z gory dziekuje za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 862
na kreatynie chyba i tak dluzej nie pojedziesz zreszta jedna imprezka nie przerwie cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12710
Planuje gdzies 6-7tyg to jest moj pierwszy cykl wiec chcialbym jak najwiecej wycisnac z niego ;) mam 360 capsow ale pewnie mi troche zostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 862
6-7? ile dni w tyg cwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
3x w tyg + 2x w tyg brzuch w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a i ogolnie dawkowanie 4 na czczo od rana i 4 po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no spoko. na 6tyg powinno ci wystarczyc tej krestyny. ogolnie to nie powinno sie za ostro imprezowac i za czesto ale jak jedna impreza i w miare z glowa bedzie to sie nie przejmuj i milej imprezy powodzenia na sil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No mysle, ze dam rade wytrzymac jakis czas bez alko i innych uzywek. Takze dzieki za porade :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wy na to ?

Następny temat