SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna micronized 200 mesh

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 171
Witam kupiłem kreatyne z treca micronized 200 mesh ( 400 kapsółek), ale chcę wiedzieć dokładnie jak ją dawkować. Nie chcę robić jakiś faz nasycenia itp. Po prostu chcę ją dawkować odpowiednio w dni treningowe i dni nietreningowe. Na opakowaniu pisze że jedna porcja to 5 kapsółek i w zależności od zapotrzebowania, trzeba stosować 2-3 porcji razy dziennie w DT i DNT. Chciałbym się zapytać czy dawkowanie w dni treningowe ( 3 razy dziennie po 4 kapsółki, jedna porcja rano, druga 30 min przed treningiem a trzecia od razu po treningu ; no i w dzien nietreningowy ( 2 razy po 5 kapsółek, jedna rano, druga wieczorkiem, czy takie dawkowanie było by prawidłowe ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wyszukiwarka nie gryzie, mesh to jest rozdrobnienie nim wyższa wartość tym lepiej jest rozdrobniona.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4288
Dnt 5g rano
Dt 5g rano i 5 g po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 171
A stosowanie w DT 3 razy po 4 kapsulki i w DNT 2 razy po 5 kapsulek bedzie prawidlowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Po co 3 razy w DT? 2x po 5g starczy. w DNT wystarczy 1x 5g.

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie kombinuj i bierz jak koledzy radzą, więcej nie znaczy lepiej, jedynie organizm się szybciej nasyci kreatyną.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 171
No dobra ok. Dzieki wam za info ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 171
A jeszcze jedno , przed treningiem chyba też by wypadało wziąć, z resztą tak pisze na opakowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
nie kombinuj już dostałeś odpowiedz a to co na opakowaniu to trzeba brać poprawki

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 171
Ok dzieki : 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 171
: ) *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2160
a tak poza tematem: co oznacza 200 mesh ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shock Therapy, co potem?

Następny temat

Cykl ( Mono kreatyna, Bcca ,białko, witaminy) dawkowanie

WHEY premium