SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna kaspułki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 224
Witam.

Mam takie pytanie dopiero zaczynam z kreatyna i chcialbym wiedziec jak mam jej zażywać w dni treningowe oraz w dni nietreningowe ;))Ile kapsułek dziennie i o jakiej porze

Dziękuję ;))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3030
Spoko ja moge Ci sie nie wcinac.. tylko ile mam w bicku nie znaczy o mojej wiedzy z tego zakresu ... zaczalem cwiczyc niedawno ale czytam to forum od dawna regularnie....

PZDR. 4 all ;P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 525 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13649
Jakie masz te capsy? olimp? jak olimp to 4 rano na pusty zoladek i 4 po treningu. w dni NT tak samo....druga porcja o podobnej godzinie co po treningu;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Creapure Citrate Olimp... 4 kapsułki rano i 4 po treningu ? a na noc nic ?';>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19083
podobniez optymalna dzienna porcja to 5-10 gramow (najczesciej stosowane dawkowanie to 2 razy dziennie po 5 gram) policz ile kapsulek to porcja (5 gramow)

edit
a na noc porcja twarogu ;)

Zmieniony przez - stash1 w dniu 2008-03-18 18:25:19

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Na okpakowaniu jest napisane 4 kapsułki 3 razy dziennie, ale to chyba będzie za duża porcja...

1 kapsułka = 600Mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To wkońcu brać przed śniadaniem, po treningu i przed spaniem czy tylko przed śniadaniem i po treningu ?

z Gory Dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19083
czyli kapsulka = 0,6 grama
porcja 5 gram
5/0,6= 8,33 (w przyblizeniu 8 kapsulek na porcje)
(chyba dobrze licze co??)
dasz rade polknac 8 kapsow? jesli tak lykaj jedna porcje (8 kapsow) rano , druga porcje najlepiej po treningu i spokoj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3693
dobrze liczysz...
2x po 8tabli musisz szamać smakówa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jesli przystosuje 4 kapsułki 3 razy dziennie...Przed śniadaniem, po treningu, przed snem; >> da jakies efekty watpie bym 8 przełknął ;pxdd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
da efekty jakies
poczytaj o kreatynie, pozniej pytaj
jesli nie mozesz przelknac kilku malych kapsow wysyp sobie na lyzke a nastepnym razem kup proszek (taniej wyjdzie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 311
hmm na opakowaniu kreatyny z Olimpu pisza po angielsku i niemiecku że 1-4 kapsułek dziennie (1 kaps - 1250mg) a co ciekawe po polsku że 4 kapsułki (nie 1-4 tylko 4) - czyżby słowianie potrzebowali więcej? ;)
czyli by wychodziło 5g dziennie ale na forum z 90% postów wychodzi że raz tyle, a resztę organizm wydali i tak

ps. @stash a można otworzyć kapsy, wysypać z nich proszek, zmieszać z wodą i połknąć? Bo te 1250mg są dosyć duże, nie mówiąc już że nie uśmiecha mi się na myśl o 8 kawałkach plastiku codziennie w żołądku

Zmieniony przez - mayor9 w dniu 2008-03-19 14:42:39

być...nie tylko mieć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNIVERSAL ULTRA WHEY PRO 2300g VS HI TEC - Protein 80 2500 g

Następny temat

witaminki olimpa??

nutloveb