SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna kaspułki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
artturek moze byc, jesli lubisz sie tak sr.ac lykajac przez caly dzien tabletki co chwila
kacer normalna firma, opini poszukaj na forum (wyszukiwarka) ew tutaj https://www.sfd.pl/Odżywki_i_Suplementy_-_OPINIE,_ZDJĘCIA-f154.html
koksik bialko serwatkowe jako uzupelnienie jak najbardziej (jesli chodzi o ilosc jaka piszesz to juz sam powinienes wiedziec ile Ci brakuje z diety, poza tym pamietaj ze musisz dostarczac tez odpowiednia ilosc pozostalych skladnikow pokarmowych, na samym bialku nawet najlepszej jalosci miesni nie zbudujesz)

Zmieniony przez - stash1 w dniu 2008-03-21 19:22:17

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134
<stash> chodzi mi o bialko serwatkowe prosto z mleczarni bo mam tam znajomego i bede mial za frii z tego co mi wiadomo to w 100g jest tam okolo 22g bialka a reszta to ewglowodany i wutamina b12 i wielle innych no a obliczajac swoje zapotrzebowanie w te elementy wychodzi mi 3xdzinnie po 50 gram

rozmiar ma znaczenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134
i co sadzicie o stosowaniu kretki olimpa styknie 4 na rano 2 przed trenin i 4 po treningu??

rozmiar ma znaczenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
przeciez faftaq na poprzedniej stronie juz Ci odpowiedzial na to pyanie,
te 10 kapsow to pewnie bedzie w granicy 10 gram

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 224
A co sądzicie o tym:


3 kap. przed śniadaniem, 2 kap. przed treningiem, 2 kap. bezpośrednio po treningu i 3 na noc?

czy polecacie inaczej...Kreatyna Olip w kap.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
artturek nie prowokuj... sotosuj aplikacje dopochwowa tej kreatyny


koksik to jest serwatka, nadaje sie do karmienia trzody chlewnej , wywolania sraczki, ewentualnie jak jestes na tyle zdesperowany zeby jesc ten odpad moze Ci ulatwic bardzo szybko zalatnie sie sadlem
na forum jest dziesiatki tematow o serwatce i sensie jej stosowania jako uzupelniacza diety

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 224
Ale byście mogli chociaż powiedzieć jak stosować tą kreatynę w innych tematach różnie piszą ;//
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
masz juz napisane jak ja stosowac, czytaj ze zrozumieniem

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 224
Chodzi mi o to:


3 kap. przed śniadaniem, 2 kap. przed treningiem, 2 kap. bezpośrednio po treningu i 3 na noc?

czy polecacie inaczej...Kreatyna Olip w kap.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
albo nic juz

Zmieniony przez - stash1 w dniu 2008-03-21 21:39:37

"życie idioty to nie bułka z masłem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNIVERSAL ULTRA WHEY PRO 2300g VS HI TEC - Protein 80 2500 g

Następny temat

witaminki olimpa??

WHEY premium