SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna i tabletki na spalanie tłuszczu.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62
Witam.
Mam kilka pytań czy można łączyć ze sobą te suple? Czytałem przed chwilą artykuł o kreatynie własnie i było napisanie "przeciwwskazania-inne suple". Więc chciałbym się upewnić.
Możecie polecić jakieś nie drogie a dobre tabletki na spalanie tłuszczu oraz kreatynę? Byłbym bardzo wdzięczny.
Czytałem też o tabletkach na spalanie i od razu odpowiadam, że mam dietę i 18h treningu w tygodniu więc jest wszystko zadbane tutaj :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
1. Nie ma czegoś takiego jak tabletki na spalanie tłuszczu, ze spalaczy możesz wziąć np. SFD Fat Burner jak nigdy wcześniej nic nie brałeś, ale on sam nic nie spali
2. Kreatynę bierz najtańsze mono np. sfd/activlab/vitalmax
3. Możesz łączyć suple

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402288
A 18h treningów w tygodniu to wcale nie jest dobrze , chyba ze cos wyczynowo trenujesz? Organizm tak samo jak odpowiedniej diety i treningu potrzebuje czasu na regeneracji... 18h treningów to juz sporo... Co to za treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62
Ja wiem kiedy mam przestać przygotowywuję się do zawodów i dlatego tyle tego jest :P Trenuję już tak od 2 miesięcy i czuję się świetnie nie mam żadnego przemęczenia ani nic, nic też mnie nie boli. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. trenuję 6 razy w tygodniu 1,5h na basenie i 1,5 pompki brzuszki podciąganie itp.. (szykuję się do kalinistyki ale najpierw chcę siły trochę mieć do tego ;P)
A co myślicie o tych wczoraj akurat też czytałem. Dobre są? Czy zedcydować się na coś innego?
Tu wprowadź tekst linku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Też mogą być

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
bersek jest ok, porownywalny z revexem od sciteca czy burnerem od sfd

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62
Dziękuję za odpowiedzi. Myślę, że temat do zamknięcia ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki wybrać ?

Następny temat

Spalacz na efedryna lub kompletny ECA

WHEY premium