SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna i Serwatka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Skalar. z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
Witam mam pytanie zakupiłem niedawno kreatynę i serwatkę białkową oczywiscie i nie jestem pewnien czy można spożywac to jednoczesnie potrzebował bym wogule pomocy jak to spożywac i w jakich dawkach...pozdrawiam

...:::Bania:::...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5524
no nei wiem co jasniej .. ukladac nic nie bede.. bo i nie mam ku temu wiedzy o Tobie.. zajrzyj do dzialu odzywianie...

a z zasady jak idziesz na mase. to jakis lekki plus w kaloriach sie przyda.. jak na redukcji to minusik .. i juz.. nie pamietam czy pisales, w ktora strone idziesz.. sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
heh a wogole masz diete jakas?? bo widac ze zielony jestes w tych sprawach poczytaj troche o tym

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prowokacja konto 1/1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli kupiłeś serwatkę typu RolMlecz, a nie koncentrat białek serwatkowych to możesz ją na śmietnik wyrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
jestem zielony w tym wiec prosze o pomoc chce wiedziec to co najbardziej potrzebne

...:::Bania:::...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 445
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
nie ten dział co to za serwatka ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
jesli zaczynasz dopiero cwiczyc to nie opyla ci sie kupowac krety szkoda kasy

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
a jesli juz zakupiłem to jak cwiczyc i spozywac zeby były jakie kolwiek efekty

...:::Bania:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8755
opowiedz nam co to za serwatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
a chetnie ci opowiem
serwatka(bo tak napisałes) jest to ciecz która jest pozostałością po całkowitym ścięciu się mleka krowiego :)

A MOż chodziło ci o BIAŁKO SERWATKOWE wiec też ci wytłuamcze jest to środek stosowany przez sportowców ale nie tylko który wspomaga regeneracje mięsni i pomaga w zwiększeniu objętności i jest dobre dla ludzi którzy wykonują wzmożony wysiłek ....

wiec kolego ja ci wytłumaczyłem teraz czekam na twoją kolej w temacie białka serwatkowego nie musisz mi tyle tłumaczyc ale przy kreatynie chętnie posłucham

...:::Bania:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

N.O.-XPLODE + mono + bcaa

Następny temat

cykl na rzezbe

WHEY premium