SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna i Dekstroza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6884
$1 Mam 500g krety i 1,5kg dekstro.
Jak to podzielić, bo krety starczy na 50 dni ,a dekstro mi braknie.
Myślałem że ranno na czczo krete z 30g dekstro a po treningu krete z carbo??
$2 Trening mam rano po pierwszym posiłku, czy moge brać kreatyne przed posiłkiem i po treningu zaraz- to będzie odstęp jakieś 3godz. moge tak brać??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
po co Ci dextro? toż to prosty cukier. jak chcesz brac to ewentualnie po treningu, moze byc pol na pol z carbo. ja nie uzywam ani carbo ani dextro i żyję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3185
Też nie jestem zwolennikiem dextro... Kupiłem kiedyś 1,5kg i nie wiem czy jeszcze 1kg nie został z tego

Gdy trenujesz na masę, trenuj ciężko, naprawdę ciężko ale nigdy kosztem poprawnej techniki
-animal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Ja dextrozy w życiu nie tknę. Uznaję tylko carbo z odżywek energetycznych.
Cykl kreatynowy starczy jak zrobisz 42 dniowy (6 tygodni).
PS: Jeśli jednak zależy Ci na tej dextrozie to na przyszłość idź do spożywczaka i kup glukozę spożywczą. Jest to dokładnie to samo a zapłacisz mniej.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
zjadłem chyba 6 x 1,5kg dextro juice na cyklach (bo było ich kilka) z MONO i zachwalam ale dieta była i kcal obliczone na wielki + ,energia z dextro dobrze mi służyła.

dextro po treningu możesz

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to juz wiem skad ten nick na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
ja tam dextro za darmo do kreaty dostałem to co mam nie jeść... ;)

pain means results

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
boguc - carbo nie jest wiele lepsze. coż, jesli ktos ma ultra szybka przemiane materii moze sobie na cukry proste pozwolić. moim zdaniem dextroze z powodeniem mzna zastąpić cukrem z cukierniczki(sacharozą)... ja cukry proste stosuję tylko w posilku portreningowym (wpc/wpi + ryż/makaron) w ilosci 10 - 15g (miód/glukoza)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
DUDEK nie bądź pośmiewny

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WItaminy-kiedy??

Następny temat

Co kupić?? Proszę o pomoc

WHEY premium