SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a stłuszczona wątroba

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, tak jak w temacie, czy mogę wziąć kreatynę jeśli stwierdzono u mnie jakiś rok temu mocne stłuszczenie wątroby? W tym momencie jest już lepiej, regeneruje się i niedługo powinno być całkiem dobrze. Czy jest opcja brania w ogóle jakichkolwiek supli w moim przypadku?
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Można stosować suplementy. W przypadku stłuszczenia wątroby zalecane jest nawet stosowanie argininy w celach regeneracji,ale o to dokładniej musisz zapytac swojego lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Na regenerację wątroby polecam mielone nasiona ostropestu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1
Mam podobny problem. Stwierdzone znaczne stłuszczenie. Do tego doszyły przekroczone ponad normę ALAT I ASPAT.
NA siłownię chodze od zawsze, ale ostatnie 4 lata to obijanie się i spasłem się ostro.
Od jakiegoś czasu parametry są ok, ale robię co jakis czas badania. Wprowadzona dieta pozwoliła zejść z Alat i ASPAT na prawidłowy poziom oraz znacznie zredukować tkankę tłuszczową.
Co do suplementów, lekarz pozwolił brac suplementy, mówiąc, że nie one są przyczyną moich dolegliwości.
LEkarstwo na stłuszczenie to między innymi dieta i zmiana sposobu odżywiania, jeśli to zignorujesz, to dolegliwości wracają.
Zawsze jednak należy pogadać z lekarzem od Twojego przypadku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej