SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a rzeźba?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Poruszałem już ten temat jednak nie dostałem żadnej konkretnej odpowiedzi,a chciałbym sie upewnic od kogoś kto ma wieksze pojecie..mianowicie jestem na redukcji juz jakis czas biore spalacz Meta burn xtp od tygodnia,ale przez 1,5miesiaca schudłem 7kg bez spalacza ...cały czas ćwicząć na rzeźba,aeroby oraz biorac białko i hmb.Teraz kupiłem Nitrobolon,Cell Pump,Hmb w płynie i czy jest sens zazywac nitrobolon i jabłczan na treningi na rzeźbe?rozumiem ze kontynuować dalej rzeźbe nie mozna odrazu przejść do masy?poprostu chciałbym aby przy treningu na rzeźbe mięsnie tez sie napompowały mimo ze nie bedzie to czyste mięso..ale jest taka mozliwość?chciałbym zrobic cykl tymi suplementami na rzeźbe ale tak zeby klata urosła jak i biceps potem zrobic odrazu mase..jest to mozliwe?co jeszcze na rzeźbe polecacie?

Zmieniony przez - Static w dniu 2005-10-11 16:18:00

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
dzieki za rady.ale moze lepszy jest trening na mase?bo rzeba wyodrebni mi mięsnie ale zalezy mi tez na ich wzroście!wiec moze trening na mase przy skromnej diecie na mase tych suplach i aerobach ..bedzie lepszy?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
chcesz zeby podczas robienia redukcji obwody rosły?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Static ja ci powiem na moim przykładzie, biore Białeczko (Nitroprogen Trec) Jabłczan(MegaCaps), Tauryne(MegaCaps), HMB(MegaCaps),CLA(MegaCaps), Glukosamine(Trec), do tego dieta (5 posiłków - tuńczyk, brązowy ryż, biały ser chudy, kurczak itp.) Moim celem jest nabranie mięśni przy jednoczesnym ich rzeźbieniu. Mam 9 treningów 5 aerobowych po 90min (TaeBo sam prowadze i zarabiam na suple ) do tego 4 siłowe (klata, biceps+triceps, plecy, ramiona) Pewnie zaraz posypie sie mnustwo opinii że to nie możliwe nabierać mięśni i od razu je rzeźbić, ale ja próbuje i powiem że wyniki są i to niezłe, mięśnie rosną w raz z nimi rzeźba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27817
mięśnie rosną w raz z nimi rzeźba.

wydaje ci sie

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ama_tor no nie wiem patrząc w lustro odrobine urosłem a rzeźba mi sie tylko polepszyła Nie wiem czy to na 100% dzięki odżywkom czy większość dzięki przestrzeganiu diety ale na sete mój wygląd znacznie sie polepszył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 334 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4204
Szebka podzielam Twoje zdanie ze jest to do zrobienia :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 566 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12410
bo po prostu spaliles tluszcz i widac lepiej miesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
no wiec jak to zrobic zeby robic na mase ...ale nie tyc tłuszczowo?albo da sie rzeźbić jednoczesnie?czy moze cykle na przemian miesiac masa miesiac rzeźba?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1780
myśle że lepiej będzie jak tymi suplami zrobisz cykl na mase a po nim zrobisz sobie drugi na rzeżbe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9121
ja nie wiem czy zrozumialem. ale ja bym chcial zrobic cos takiego ze sie rzezbie i spalam maksymalnie tluszcz a do tego biore kreatyne ktroe pompuje miesnie(woda czy czyms). bo slyszalem ze jest taka kreatyna ktora pompuje miesnie ze wygladaja jak potrenigu. powie mi ktos czy to mozliwe i jaka to kreatyna i z czym ja lączyc????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmm pytanie mnie Powala bez urazy. Czytaj:::https://www.sfd.pl/temat181016/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Straciłem dziewictwo suplementowe :)

Następny temat

masa

WHEY premium