SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a małe złogi kamieni na nerce ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Witam
Zastanawiam sie czy moge dalej brac kreatyne (brałem juz 2 razy) bo mialem ostatnio robione USG i na prawej rece zaczynaja sie tworzyc malutkie złogi kamieni. Nie sadze zeby to spowodowaly poprzednie cykle kreatyny bo to raczej dziedziczne (matka i ojciec maja). Tak powiedzial lekarz .
wiec chcialem sie dowiedziec czy Wy mozecie mi cos na ten temat powiedziec

Prosze o rady

Pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
spytaj lekarza

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
lekarz raczej powie, że kreatyna to zło wcielone, sterydy itp. i że szkodzi na wszystko.
nie słyszałem nigdy żeby kreatyna miała związek z kamieniem nerkowym.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
ogolnie ma duzy zwiazek z nerkami, bo musisz pic i pic... i pic
jesli zdecydujesz sie stosowac kreatyne bez konsultacji z lekarzem (nie polecam!) to pij jak najslabiej zmineralizowana wode. czesc mozesz przegotowanej.

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
no tak
tylko lekarz to wiadomo co powie, przynajmniej większość

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
dlatego nie idziesz do pierwszego lepszego "znachora" tylko wal do sportowego i ewentualnie jego orzeczenie skonsultuj z innym lekarzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 347 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38926
Polecam herbate z pokrzywy. :)
Moja 2 herbata po czarnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
na kamienie?
czy na co?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja nie polecam....to tak samo jak masz kłopoty z nadciśnieniem i bierzesz koffe

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 347 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38926
Na szybko info:
Wskazania:Pomocniczo w zapaleniach dróg moczowych i schorzeniach reumatycznych, profilaktycznie w kamicy moczowej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta + suple

Następny temat

dieta ektomorfika do poprawy

WHEY premium