SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a Masa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1683
Witam glupi temat ale dla mnie bardzo przydatny jaka kreatyna/stacki są najlepsze by poszla bardziej przyblizona "sucha masa"+ siła... ? Jestem po paru cyklach ostatni byl S+S...

PS: Co myslicie o KAIZEN Xtreme Creatine lub Cloucie ??

Chodzi mi o rodzaj nie firme itd.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
to co "pójdzie" zależy od ukierunkowania dietetycznegoo i treningowego a nie rodzaju kreatyny

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1683
Panowie zacznijmy od tego bez diety i treningu nie zadal bym takiego pytania mozecie mi pomoc bo mono , ester , jablczan nie przekonuje mnie mozecie mi powieidzec jaka by byla odpowiednia :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A czemu Cię mono nie przekonuje, setki badań w których wykazano że działa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1683
Co do mono to tak -> Podczas tego cyklu bede miał jeszcze TSE'a przez cale 2 miechy + na 60% MMA wiec po co mi nawadnianie jak podczas TSE' + MMA(AreobY) poce sie ? Mnie nie za bardzo przekonuje ta forma kreatyny ale widac po waszych wyczerpujacych odp zostane Przy orotinie i najwyzej bd testowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
kazda forma kreatyny moze powodowac zwiekszenie uwodnienia kom mięsniowych - bo wynika to bezposrednio z dzialania kreatyny 9zwiekszenie rezerw glikogenu, fosfokreatyny w miesniach - a co za tym idzie wieksza ilosc płynów). Jesli jakas kreatyna potencjalnie nie ma takiego dzialania - tzn, że jest słaba

efekt ten jest słabo widoczny, badz niewidoczny ma LC, przy ujemnym bilansie itp....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1683
fatfaq A co sadzisz o KAIZEN Xtreme Creatine lub Cloucie ?? Ceną roznią sie 50 zł nie całe a skladowo nie wiele mogl bys mi pomoc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
xtreme creatine orotan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1683
Tak :)(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
orotan, czyli polaczenie kwasuorotowegoikreatyny w jedna czasteczke, generalnie opinia jako forma kreatyny ma dobre, sam kwas orotowy moze miec dosc ciekawe wlasciwosci. opinii na temat samego produktuxtreme creatine orotan - nie znam.

clout fajny stack kreatynowy opart wlasnie na w/w formie, kilkaspecyficznych dodatkow jak acetyl-karnityna, beta-alanina , vinopocetyna. jednak dawka kreatyny z dziennejporcji clouta wynosi ok 6 - 7g orotany kreatyny, z czego czysta kreatyna stanowi ok 75%...

z pewnoscią przy takiej dawce srodek bedzie sie dlugo rozkręcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gain Fast vs Mutant Mass

Następny temat

POŁACZENIE ODZYWEK PROSZE O RADE!!!

WHEY premium