SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna VitalLife.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2479
Witam..

Mam Kreatynke VitaLife 500g monohydrat. DOstałem od kumpla świeżą paczkę. No firmy nie widziałem, nie słyszałem, tym bardziej nie czułem :) Ale.. No właśnie, nic po polsku. Jak to dawkować ? Możecie mi rozpisać ? Dzieki

Poprostu walcz !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
DT :
5g rano na czczo 5 g po treningu
DNT
5g rano na czczo

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1051
a faza nasycania ? kiedy się stosuje ? Dodam że ostatnio brałem również monohydrant hi-teca , ale wtedy fazę nasycenia stosowalem przez pierwsze 5 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Faza nasycenia to mit/przeżytek. Udowodniony naukowo.

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2479
Na czczo, ile przed posiłkiem ? Tak samo po treningu, w jakim odstępie czasowym?

Jest to mój pierwszy suplement, także proszę być spoko Bo nie mam miarki od tej kreatynki, tylko z Treca. Ale problem, to nie wiem, ile to jest 5g :-/ Wrzucę potem zdjęcięm, tej miarki i mam nadzieje że mi pomożecie.

Poprostu walcz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Na czczo przed posilkiem jakies 20 minut. Po treningu od razu, schodzisz do szatni, mieszasz i łykasz.

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2479
Moja miarka jest dosyć spora. Razem ma na samym czukbku 50cc[?]Zaczynając od 10.20.30.40 i 50cc To gdzie będzie te 5g ?? No nie wiem jak to pojąć :/
Miarka jest z Treca.

Poprostu walcz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Nie komplikuj sprawy
łyżeczka od herbaty z małym czubkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2479
Może jak wy, dawkujecie kreatynę ? W sensie ilości, jak ją mierzycie ? Bo nie wierzę, że każdy mierzy 5g codziennie Macie jakies sprawdzone metody, takie od ręki? Może więcej osób się wypowie.
pzdr

Poprostu walcz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Kupujemy w kapsach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2479
Chciałem w kapsach sobie kupić i też innej firmy. Ale co mam zrobić :D Kumpel kupił mi kretkę w proszku Odmówić miałem ?

Poprostu walcz !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KTORY LEPSZY ? STACK

Następny temat

Kiedy i ile- czyli prośba o rozpiskę

WHEY premium