SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna OLIMP + MASS XXL i co do tego ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
zrozum tylko, że bez prawdziwego treningu siłowego nie wykorzystasz tej kreaty nawet w 20%
ćwicz narazie w domu - poczytaj o treningu domatora, kieruj się 10 wskazówkami żywieniowymi (dział odżywianie - tematy podwieszone)
ważysz narazie tyle co duży kurczk więc na tą chwilę i tak masa będzie lecieć bardzo szybko
jak miałeś sklep z odżywkami to na pewno siłownie też masz niedaleko, a tego nie ominiesz, kreatyna to nie magiczna substancja która bez ciężkich treningów buduje mięśnie - takiej nie ma.

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
Rozwalił mnie tekst z kurczakiem :D Niestety nie ma siłki w okolicy. Może uda mi się dorwać od kogoś jakieś hantle małe i sztangę. Na razie zostawię krete na 'czarną godzinę'. Chciał bym ją wykorzystać jak najwcześniej ale stwierdzam ze to nie ma sensu. Co najmniej za 3 miesiące. Na razie tylko pompki, brzuszki i podciagnięcia plus gainer i jakoś to będzie po wakacjach lub nawet w trakcie moze gdzieś dorwe jakiś sprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
Przeczytałem, ze dzienna dawka mass xxl to powyżej 100g a więc 1kg nie starczy nawet na 2 tygodnie O.O a 1 kg około 40 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
Kupiłem 2000g gainera olimp i jakos to rozplanuje zeby starczyło na chociaż miesiac.
Jak miyslicie ile około moge zdyobyc kg przez miesiac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18671
po co ty kupujesz te gainery? Weź się porządnie za odżywianie i za trening. Wróżkami nie jesteśmy, nikt nie wie ile przytyjesz ale przy twojej wadze nie będzie to trudne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje drugie białko w życiu - Syntrax - MATRIX - napiszecie coś ? FOTY ;-)

Następny temat

Kontynuować branie HMB? Albo czym je zastąpić?

WHEY premium