SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna MP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie zakupiłem Creatin MP Phtyphemu i po pierwszych dniach stosowania wydaje mi się że jej efekty przebijają działanie zwykłej nie wzbogaconej o rybozę, taurynę i L-glutaminę kretki. Chciałbym, żeby ktoś się podzielił swoimi spostrzeżeniami na jej temat( najlepiej ktoś kto zakończył cykl ) i powiedział jak szło w masie i sile i co ewnetualnie warto do niej dodać. Za opinie z góry thx.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Przyrosty nie zaleza od samej kreatyny ale przedewszytkim od diety.
Moze wczesniej jej nie miałes albo jedzac "intuicyjnie" (bez diety%)) nie trafiałes na odpowiednie składniki/wartosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
NIe brałem tego mixu, choć miałem chęć - niestety takie lub inne sprawy nie pozwoliły mi sprawdzić tego suplementu. Wydaje mi się że jest to bardzo dobry mix, dobre dosyć proporcje, choć na dzień dzisiejszy polecam CREATESTON Hi-Teca - esktra mieszanka potreningowa, strasznie droga - ale licząc to ze mam w niej zawarte kreatyne,ryboze,tauryne,inozynę,aminokwasy (hydrolizat z wpc), węglowodany i inne dodatki (4-hydroksyizoleucyna, leucyna i wiele inncyh) jest to super bajer. Polecam.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyna zawsze będzie dużo lepizej działała m.in. właśnie z rybozą i tauryną więc ja się specjalnie nie dziwię, że zauważyłeś różnicę względem samej kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2832
Ale MP wyjątkowo dobrze działa...

Wiem bo sam prubowałem...

Tyle że ja brałem niepełny cykl...

Ale odczuwałem od pierwaszego treningu wrost siły, a sylwetka też siępoprawiła...

Mój koleś brał pełen cykl razem z białkiem i spokojnie pare kilogramów przybyło mu, ale z czego co widziałem to nie tłuszczu tylko czystej masy mięśniowej, a także obiętość mięśnia sie zwiększył...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pyton ja się nie dziwię, ja od zawzse polecałem do kreatyny rybozę i taurynę/choćby zamiast glukozy/!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2832
Oczywiście ale samemu ciężko skomponować taką odżywkę jak MP Kreatyna.

A i wyjdzie to dużo drożej...

A po co się męczyć jak można kupić gotowy produkt, w którym mamy gotowy stymulator wzrostu masy mięsniowej i siły.

A i jest bezpieczniejszy bo tutaj już nie przedawkujesz kreatyny, masz odliczone 50 miarek i bierzesz raz dziennie po jednej, a czystą kreatynę zawsze korci sypnąć więcej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pyton kreatyna to nie narkotyki ani leki nasenne itp. więc jak ja można przedawkować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2832
To się spytaj ile osób miało problem z bulem nerek czy mieli bule podczas sikania.

Gdy za dużo weźmiesz kreatyny (w dodatku mocno zanieczyszczonej) to obciążasz nerki i zatruwasz organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może jeszcze ktoś brał MP podczas cyklu siłowego... chciałbym się dowiedzieć na temat efektów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Pyton reaktywacja
Phyto reaktywacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIALKO SIE ŚCINA !!! System Protein 8- - nowa formuła

Następny temat

prośba o info

WHEY premium