SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna 500g Vitalmax

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 310
Witam, jak w temacie mam 500g kreatyny Vitalmaxa. Jeśli chciałbym rozbić ją na 2 cykle to wyszłoby po 5 tygodni (bez nasycenia). Jednak moim zdaniem 5 tygodni to trochę za mało na porządny cykl. Jakbym chciał zjeść wszystko w jednym to by wyszedł cykl 10 tyg. :/ I tutaj zaczyna się moje pytanie. Czy mógłbym brać tą krete przez 7-8 tygodni. A resztę brać 0,03g/kg masy ciała na podtrzymanie ?? Dodam, że cykl z krętą chciałbym połączyć z białkiem oraz jest to mój pierwszy cykl na kreatynie... Staż około 7-8 miesięcy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
dokup 300g, 29zł kosztuje i wtedy bedziesz mial na 2 normalne cykle
poza tym zjedz tyle i na cykl potrzebujesz a potem będziesz miał 6-8 tygodniu do następnego ewentualnego cyklu, wiec na pewno 29zł skołujesz

i pamiętaj o diecie

Zmieniony przez - hilde w dniu 2011-01-06 13:48:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
31 kosztuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Kreatyne można przyjmować w cyklach pół rocznych. Oczywiście przy małych dawkach, z czasem do 3 gram.
Moim zdaniem lepiej jest zrobić jeden długi cykl, niż dwa krótkie.

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walnij sobie chłopie cykl 7 tygodnii, na tyle Ci starczy pucha Vitalmaxa 500g.

10g dziennie --> 70g tygodniowo ->> 280g miesiąc(4tyg) + 3 tygodnie 210g -> 280g + 210g = 490g.

Robisz cykl 7 tygodni elegancki, potem przerwe 5 tygodnii, wskoczysz na jakiś low carb. I pozniej znow mozesz ladowac cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Przemyski ale on ma tylko 500g i na dwa cykle chce. Najlepiej dokup sobie pózniej 300g i w tedy po problemie DT 10g DNT 5g
PS. bardziej Ci sie opłacało kupić 900g

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2011-01-06 16:42:48

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2286
Rafalsky89 ja słyszałem nawet że niektórzy stosują kretę bez przerwy...

Marzenia: Kulturystyka Klasyczna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Tak, ale to już osoby z pewnym stażem, i potrzebami.
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla autora tematu, będzie jeden cykl 6-8 tygodni.
Ponieważ jest to pierwszy kontakt z kreatyną, radziłbym zmniejszać stopniowo ilość.
Brać dzień w dzień po 10 gram, jak radzi Przemyski to chyba jednak za dużo.
Miej na uwadze spadki, które zawsze występują, po przerwaniu cyklu. Jak będziesz stopniowo schodził do 2-3 gram na dzień, organizm przyzwyczai się do mniejszych ilość, i jego reakcja na całkowity brak suplementu nie będzie tak ,,drastyczna".

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2011-01-06 17:23:16

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatyna po 2 miesiącach cyklu albo nie działa, albo działa w minimalnym procencie taka jest prawda, więc przerwa musi być.

Co do dawkowania Sasiad - to nie wiem dlaczego, mowisz ze w DNT 5g, ladujesz w DT i DNT 10g dzielisz to na 2 porcje i tyle w temacie.

Rafalsky, faza nasycenia (10g) musi być przez pewien okres. Spadki po przerwaniu cyklu nie są konieczne, wszystko zależy od diety, wiadome.
I skoro robi cykl - to niech zrobi cykl, a nie zabawe w odejmowanie porcji. Po cyklu na 5 tygodnii kupuje aminokwasy, węglowodany i bialko, trzyma miche, do tego może dokupić bezkreatynowy pomper typu White flood/ NOZ IV, jak nie ma co z kasą zrobić. I nie ma prawa spaść mniej niż 1cm Wiem z własnego doświadczenia, trochę cykli porobione mam i na monosach/stackach/jabłczanach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

...:: Ostrowia problemik :)::...

Następny temat

Nuta z treningu Dominatora?

WHEY premium