SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 148
Witam mam 16 lat i chciał bym zacząć brać kreatyne , moje pytanie polega na tym czy to naprawde pomaga i czy nie ma skutków ubocznych..? np. nauczycielka mówiłe że przykładowo przyswajamy 4g białka z kreatyną 10g lecz kiedy skończymy ją brać nasz organizm przyswaja 0 ;/
Chciał bym kupić kreatyne pudełko /dwa potem jechać na sucho bo nie chce się tym cale życie szprycować...Czy jak przestane ją brać naprawde nie będzie potem żadnych efektów?czekam na na wasze komentarze pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4904
Ty wiesz co to jest w ogóle kreatyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 148
Jak bym wiedział to bym nie pytał... z takimi odp. to nie wiem poco wgl wbijasz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 5813 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60511
ogarnij podstawy dieta/trening i wiedza ogólna - później suple

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
trenuje już 3 miesiące regularnie diety się trzymam i chcę zacząć brać kreatyne ... kreatyna jest szkodliwa? jak skoncze ją brać to przestane rosnąć ? o to mi chodzi .. ;) thx za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
nie przestaniesz rosnąć, nie jest szkodliwa - w normalnych dawkach i warunkach

http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26947
Juz 3 miesiaca? A co to sa 3 miesiace?
Jaki masz rozklad BTW i kalori ile?
Kreatyna to nie jakies sterydy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
moja dieta nie jest profesjonalna ... poprostu jem codziennie na śniadanie jajka pije mleko jem ryż ziemniaki twarogi pije tylko białą wode wszystko co wysoko białkowe , zdrowe etc. po treningu banan lub coś podobno ma proteiny...nie jem słodyczy tłuszczy...mam zamiar kupić kreatyne taki zapas na miesiąc /dwa i się zastanawiam czyj jak skoncze ją brac czy przestane rosnąć... potem nie będe nic brał bo kasy tyle nie mam ... ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26947
Nie jesz tluszczy...
I wszystko jasne kreatyna w Twoim przypadku odpada.
Zreszta jak nie wiesz ile BTW spozywasz to i tak by kreatyna Ci nic nie dala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
banan nie jest dobrym źródłem białka a ww. jak coś....

------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19258
z taką wiedzą to za wcześnie na kreatyne poćwicz jeszcze z 3 miesiące na sucho dopracuj diete i dużo czytaj na forum o suplach a za te 3 miesiące bd w 100% gotowy na kreatyne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka odzywka na zwiekszenie objetosci miesni

Następny temat

suple - muay thai

WPC