SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10973 Napisanych postów 50344 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupiłam kreatynę i mam 16 lat , zaczynam trenować . Mam brać czy jeszcze się wstrzymać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 7909 Napisanych postów 80465 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 680339
Witam,preparaty kreatynowe stosowane mogą być z powodzeniem, zarówno w okresie pracy nad zwiększeniem siły i wytrzymałości siłowej oraz w czasie okresów budowania masy mięśniowej, jak i również w czasie redukcji. Preparaty kreatynowe powinny być jednak przyjmowane przez osoby z minimalnym chociaż doświadczeniem treningowym. Przyjęło się uważać, że kreatyna nie nadaje się dla osób początkujących. Przyznać trzeba, że coś jest w tym przekonaniu, co przemawia na jego korzyść. W początkowej fazie treningów kluczowym jest przyswojenie sobie i wdrożenie w życie pewnych podstaw dotyczących choćby doboru ćwiczeń czy komponowania jadłospisu. Kreatyna ze względu na siłę działania jest w stanie „zamaskować” wiele błędów i sprawić, że nawet zupełnie bezmyślnie prowadzone treningi przyniosą pewne (ale chwilowe) efekty. Innymi słowy zastosowanie kreatyny w początkowym okresie ćwiczeń może przyczynić się do utrwalenia złych nawyków treningowych i żywieniowych. Kreatynę warto więc włączyć najwcześniej po kilku czy nawet kilkunastu tygodniach treningów.
Polecamy również: Kreatyna dla początkujących, co musisz wiedzieć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masaaaa duża

nutloveb