SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 902
Witam ! Trenuje na siłowni od pół roku regularnie 3x w tygodniu. Od dwóch miesiecy mam zastoj sily, waga mi stoi rowniez w miejscu. Diete stosuje z prawidlowymi nawykami zywieniowymi, twarogi, jajka, piers z kurczaka, ryz itd. Nigdy nie liczylem wartosci bo nie mam czasu na to. Aktualnie kupilem sobie gainera oraz białko i zaczalem sie zastanawiac czy moze nie kupic kreatyny jeszcze? Czy po pol roku jest sens brac kreatyne, nie za wczesnie? Jak tak to jaka? i co do tego jeszcze przydaloby mi sie? Prosze o odpowiedzi. Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19258
jeżeli nie wiesz ile czego Ci brakuje to w jakim celu białko oraz gainer?

Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2014-02-25 16:49:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 902
Studiuje i nie mam czasu liczyc wartosci bo mam bardzo duzo zajec. Wiem, ze braki mam na pewno wiec probuje zeby chociaz w jakims stopniu pomoc sobie w/w odzywkami.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
musisz wiedzieć ile czego Ci brakuje;)
http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie
wpisujesz tu cco jesz w ciągu dnia i samo Ci liczy ile czego dostarczasz a zajmie Ci to 5-10 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83559
muscular.fast
Studiuje i nie mam czasu liczyc wartosci bo mam bardzo duzo zajec. Wiem, ze braki mam na pewno wiec probuje zeby chociaz w jakims stopniu pomoc sobie w/w odzywkami.?

Dobra wymówka tylko Ty studiujesz w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jak wyliczyc ile czego potrzebuje na masie...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na szybką regenerację i wytrzymałość?

Następny temat

F2 FULL FORCE WHEY PROTEIN FORCE 2270g

WPC