SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna +bialko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 828
Witam, zaopatrzyłem się w białko hi tec whey c-6 i kreatyne olimp xplode i tu moje pytanie czy mogę mieszac to razem w jednym szejku i drugie pytanie jak to najlepiej brac w dni treningowe i nie treningowe.
Z góry dzieki za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6046 Napisanych postów 74637 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 626254
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7714 Napisanych postów 148473 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1179763
nic nie stoi na przeszkodzie, jadnak creatine xplode to chyba smakowa kreatyna? wiec niekoniecznie zgra sie ze smakiem odzywki bialkowej, co moze byc nieprzyjemne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 739 Napisanych postów 34662 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 254618
do pełnego cyklu jedna puszka xplode będzie mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10442 Napisanych postów 117574 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1383961
kto co lubi, kiedys mi miksy np białka z carbo nie podchodziły teraz wszystko do jednego szejka wrzucam nawet po 5 produktów. dobre czy nie trzeba wypić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7714 Napisanych postów 148473 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1179763
ja jak mam carbo bez smaku to tez, jednak z biegiem lat z odzywkami zrobilem sie bardziej wybredny:)
kreatyny czy pre to co innego,
jednak te bialko fajnie, jak smakuje po prostu jak deser:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Levrone Anabolic Mass

aerofull