SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + co?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2950
Mam 17 lat, cwicze juz ok 3 miesiecy. Mam diete, cwicze wedlug programu treningowego Michaila - grupaI, drugi cykl na mase. Od niedawna biore Gainera2 Vitalmaxa + ZMA apteczne. Teraz mam troche pieniedzy i chcialbym je przeznaczyc na jakas odzywke i pomyslalem o Kreatynie. Czy to dobry wybor jesli chce osiagnac mase? Jesli tak to co kupic razem z kreta i jakiej firmy ta kreta? Z gory dziekuje za pomoc :)


Pozdrawiam,
SierO
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 179
stacki nie bierze jak juz jestes po mono nie ma sensu odrazy walic stacki bo nic dobrego z tego nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
kreatyne Vitalmaxa 300g teraz masz w promocji dextroze gratis cena lekko ponad 30zl jak sie skączy dextroza dokup w sklepie glukoze !

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
lub lepiej carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
z tanszych vitalmax,megabol
z lekko drozszych np.trec z ala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
Kreatyna 1000 Olimp tab + R-types Bx :)

mhm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2950
A kupywac do tego jakies dodatki, np. Tauryne, Glutamine? Jesli tak to co i w jakich ilosciach? :) Pozdrawiam

SierO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
glutamine olej jak masz kase dokup tauryne w mega capsach z olimpu

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Moja propozycja dla Ciebie to Mono z Tauryną i dextroza w gratisie Trecka 65zł za zestaw.
Możesz sobie również kupić wspomniane wyżej Creapure +ALA + B1, polecam. Ogólnie jak zdecydujesz się na zwykłe Mono, proponuję dokupić glukozę i Taurynę (Olimp MegaCaps).

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Kreatyna i co ? Jak co jajco ryż kurak

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1047
do obojetnie jakiej kreatyny pamietaj o witaminach :> bo jak mawial moj znajomy trener "witaminki to podstawa". za 35zl mozna dorwac 100 tabletek "daily formula" 3 razy dziennie i na cykl miesieczny ci starczy :)

mass CRX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2950
Wielkie dzieki. A jesli mialbym wybierac miedzy mono a inna kreatyna to co polecicie? To bedzie moj pierwszy cykl :) I zalezy mi na tym, aby do wakacji jak najlepiej wygladac - nie mam duzo czasu..


Pozdrawiam,
SierO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z dawkowaniem kreatyny

Następny temat

mass xxl

WHEY premium