SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + L - Glutamine - głupie pytanko ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszytskich. Zastanawiam się nad kupnem kreatyny oraz glutaminy. Tylko mam mały prblem. Jakiej firmy (zastanawaimsię nad firmą TREC) mam kupić te suplementy. I jeszczejedno pytanko czy lepiej kupywać w kapsułkach czy może w postaci proszku.
I jeszcze kiedy i w jakich ilościach spożywać te suplementy. Chodzi mi tu o dokładny rozpis.
Trenuje 4 razy w tygodniu Pon, Śr, Czw, Sob.
Waże 75 kg, wzrost 180cm.
Prosze o pomoc :)

Pozdro

Najważniejsze to ćwicz, ćwicz i ćwicz :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak masz przynajmniej roczny staż i diete to kretki możesz spróbować !! jaką??- najpeiej w proszku z logiem creapure !! bierz bez nasycenia !! :

- dni treningowe :rano 5g i po treningu 5g
- dni nie treningowe : rano 5g i wieczorem 5g

z glutaminą daj sobie spokój ,lepiej kup BCAA !! lub zainwestuj w diete !!








Aminokwsasy - jak ich używać!!! https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=124766

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
75kg i 180 ile cwiczysz??
Kreatyna to dobry zakup ale trzeba pamietac, ze aby uzyskac odpowiednie efekty trzeba rozsądnie trenować i mieć jakieś pojecie o djecie.. Wiec zastanów sie najpierw czy spełniasz wymagania )
Z kreatyn polecam Inko-spotr i Hi-tec.. Według mnie najlepsze.. + Glukoza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedź. Ale teraz mam nastepne pytnako.
Przeglądam forum i zauważyłem że na początku treningów lepiej odstawić kratyne.
Na siłownie zaczołem chodzić od początku roku. Mam 19 lat 75 kg i 180cm wzrostu.
Cykl treningowy mam rozpisany przez instruktora

Poniedziałek
- Nogi
- Biceps
- Barki
- Brzuch

Wtorek
- Klatka
- Plecy
- Triceps
- Brzuch

I na przemian stosuje te dwie rozpiski. Na każdą partię miśniową stosuje 2-3 ćwiczenia po 15 razy 3 serie.
Już od Lutego mój cykl zostanei troszke inaczej rozpisany (pewni na kazdy trening 2 grupy mięsniowe + Brzuch)
Co do diety staram się odżywiać zdrowo i regularnie. Pożonne śniadanko (Serek waniliowy 2-3 kanapki z masłem i drzemem, sok lub kakao. Obiady z przewagą ryżu i makaronów z gulażami i kawałkami piersi z kurczaka. Kolacje omlety, czasami Pizza jajecznice i coś w tym stylu.
Chodzi mi o to żeby przybyć na masie mięśniowej.
I tutaj powstaje moje nurtujące mnie pytanko od kilku dniu. Jakie suplementy zakupic. Prosiłbym o wskazanie jak najlepszego suplementu dla moich potrzeb wraz z rozpisaniem kiedy i ile go zażywać.

Pozdro

Najważniejsze to ćwicz, ćwicz i ćwicz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
plan do dupy !! zajrzyj do działu trening poszukaj treningów na mase jest tego pełno !! i czytaj podwieszone posty !!

jak dopiero zaczynasz z siłką to pomysl nad uzpełnieniem diety !! (gainer ,białko ! )do tego jakieś witaminki i ewentualnie BCAA !!

z kretką poczekaj !





Aminokwsasy - jak ich używać!!! https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=124766

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mroczek czyli 75 kg na mój wzrost to mało czy dużo. Wcześniej grałem w piłke nożną przez 8 lat i utrzymywałem wage non stop.

Co do tych Gainerów ta jaki najlepiej kupić (jakiej firmy) i jak go brać.

Najważniejsze to ćwicz, ćwicz i ćwicz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
no według mnie to srednio-mało..
Niektorzy pilkarze waza sporo ponad 80kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Gainerki- Olimp-dobra jakość no i Weider MLO- Gainer 3600.
Brać 3x dzienni 30-50g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiesz im lżejszy jesteś tym szybszy. A teraz nie moge za bardzo garć w piłke z powodu klolana (poważna kontuzja)więc wole zostać przy jakimś sporcie i wybrałem kulturysatke. Moim podstawowym założeniem jest systematyczność.

Mam pytanko MROczeK. Przeglądam oferty sklepików internetowych i mam problem z wybranim jakiegokolwiek Gainera lub białka. Jeśli nie zrobi ci to prblemu pomóż mi wybrać coś z Gainera lub białka do sumy 100zł ze stronki http://www.dso.pl/

Pozdro


Najważniejsze to ćwicz, ćwicz i ćwicz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Cos do 100zł hmm
HI TEC Whey Mass Gain 3000 g (60 porcji) 89.50zł
HI TEC Whey Pro 750 g (25 porcji)66.50zł
Byś zmieszał te 2 produkt razem bylo by dobrze.
Tylko ze to wyjdzie ponad 100zł
Jak same białko to ULTIMATE Prostar Whey Protein 907 g BDB
A jak sam geiner to OLIMP Super Whey Gainer 4000 3000g-- 115zl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie na ten zestaw

Następny temat

kreatyna sport nutrition american power

WHEY premium