SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + HMB + Tauryna ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema chcialem sie poradzic co robic mam zamiar kupic kreatyne hmb i tauryne wszytko olimpa i chcialem zeby ktos napisal mi jak to brac znaczy kiedy i w jakich ilosciach zeby straczylo na miech gdzies , powiem tylko ze trenuje 2 razy dzieki za pomoc z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
powiem tylko ze trenuje 2 razy

tzn.ze trenujesz 2 razy w tygodniu????pasowalo by ze 3 razy .hmb nie kupuj strata kasy zamiast tego jakies bialko albo gainer,kreatyne bierz
5g rano(na czczo) i 5 po treningu.w dni nietreningowe wystarczy tylko rano.do kazdej porcji kreatyny 3 kap tauryny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3734
Dokładnie HMB nie kupuj.Kup białko albo gainera.2 razy w tyg to za mało.Minimum 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Jaki masz staz treningowy ?

2x w tygodniu dlaczego za malo ? Z nami ludzmi jest tak ze jeden cwiczy 2x w tygodniu i lepiej wyglada od tego co cwiczy 3,4 i wiecej x

Aczkolwiek powinienes najpierw ulozyc diete i pomyslec nad odpowiednim treningiem dla siebie, zaleznym od twoich celow jakie chcesz osiagnac w przyszlosci.
Z jednym sie zgodze, hmb nie kupuj, te pieniadze lepiej przeznacz na cos inengo, poniewaz hmb i tauryna = antykataboliki tez zalezy jaki masz cel, bo jesli mase, to tauryna tez okazac sie moze zbedna, a kreatyna zaleznie od twojego stazu treningowego.

Wiec jesli mozesz napisz cos wiecej o sobie

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cwicze juz dosyc dlugo chyba z rok bedzie ale na sluch na oczatku bralem kretayne i troche mi to dalo ale teraz chce sprubowac z czyms innym. slyszalem ze branie kreatyny z carbo daje dobry skutek , u mnie z karbo nie bedzie problemow mam tego pelno (brat kolarz)wiec brac to czy nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poradzcie mi jesze co mam wziasc zamias tego hmb, ps. cos co pomoze mi zrzucic troche tkanki tluszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
do kreatyny kup ZMA..
a na spalenie najlepsze sa termogeniki ale juz nie takie zdrowe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podjelem decyzje kupuje chyba( kreatyne, tauryne, zma, ala ) no ale chce zeby mi wszystko pasowalo wiec sie chce jeszcze poradzic co o tym myslicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
GIT ala mozesz zastapic tranem - to bedzie jeszcze lepszy wybor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a gdzie dostane ten tran??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
@apteka
Lysi 240ml 28zl (naturalny/owocowy/mietowy)
1duza lyzka do sniadania
starcza na dlugo i to podstawowy suplement w tych czasach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki antykatabolik przy redukcji ?

Wiecej