SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
czesc mam takie pytanko od jutra zaczynam plan na siłe, do tego zakupiłem nitrobolon i moje pytanie czy dokupić jeszcze kreatyne ? czy się wogule oplaca ?czy będa lepsze efekty niz na samym nitro,pytam poniewaz kiedyś slyszalem ze niema sensu brać kreatyny z nitrobolonem poniewaz dziala tak samo i organizm nie przyjmie tyle,ze poprostu wyleje to :)
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to samo to zalezy jak na to patrzec ? oba sa ta stacki wiec kreatyna ( w tym przypadku kilka rodzaji) + dodatki z drugiej strony jednak sklad nitro II i Hp sie rozni , sensu napewno nie ma branie 2 porcji jednego i drugiego jednoczesnie bo wtedy bedzie za duzo, mozna natmiast brac jednoczesnie po 1 porcji dziennie kazdego ze stackow tak zeby wyszly 2 porcje na dzien i tak wlasnie bralbym

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-10-16 18:15:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Jeżeli masz Nitro w capsach to musisz dokupić krete, bo w samym Nitro jest jej za mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
raczje ine wysikasz bo w nitrobolonie sa inne rodzaje kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
mam w proszku i nitro 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
skoro nitro II to ok, na cykl potrzeba 2 wieksze opakowania

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-10-16 15:02:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
mam tylko jedną puche a na drugą mnie nie stać narazie ;/ ale mam jeszcze horse power myslalem ze jak mi sie skonczy nitro to wezme w tedy horse power co o tym myslisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Hp b.dobry stack , osobiscie bralbym oba jednoczesnie

dawkowanie:
T: rano porcja nitro II, przed porcja treningiem Hp
NT: rano porcja Hp , w porze treningu porcja nitro II
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
siemka! nie chciałem zakładać nowego tematu więc zadam pytanie tu :P
Czy mogę do jednego shaker'a wrzucić: kreatynę, dextrozę i białko? No i oczywiście zalać wodą. Nie będą się te składniki "gryzły" czy coś w tym rodzaju?

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
elmo najlepiej poczekaj z białkiem 20-30min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
ok dziex :D łap soga nie mów że wujek zły :P

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
BPL-G chłop w sklepie z odzywkami mi nie polecal zeby brać nitro z hp razem,ze niema sensu ze to jest to samo. to jak jest z tym ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreta+hmb

Następny temat

dextrosa przeterminowana

WHEY premium