SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 322
Witam serdecznie.
Słuchajcie chłopaki mam pewien problem, jako że z reguły nie bawię się w suplementację nie mam jeszcze wielkiego doświadczenia w tych teamtach. Szukałem trochę informacji na temat kreatyny jaką brać i jakie są funkcje poszczególnych typów, niestety za dużo tych informacji i sam nie wiem na co się zdecydować.

Moje love story z kreatyną zaczęło się może z rok temu sam nie wiem ale, ostatni cykl był jeszcze na początku tego roku, niestety brakowało mi wtedy dobrej diety i solidnych treningów więc efekty wręcz niezauważalne. Chciałbym teraz wykorzystać potencjał kreatyny (bo ponoć ma) i stosować w stylu nasycenie>>podtrzymanie>> odpoczynek. Pytanie czy mono może być na to trzecie ale już profesjonalne podejście do cyklu kreatynowego. Jaki okres dać na nasycenie (tydzień wystarczy?) przy dawkach 30 30 25 20 20 15 15 (G) a później 10 g na dzień przez ok 4-5 tygodni.

Waga: 70 kg
Wzrost: 182 cm
Staż: Rok z kawałkiem
Dieta: jakaś tam jest.


Proszę o profesjonalną pomoc ! ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 429
Jeżeli mogę się wypowiedzieć. Zacznijmy od tego, że owszem można wziąć mono na 3 cykl mono(chociaż nie lubię tego rodzaju krety). Są dwie szkoły ja jestem zwolennikiem żeby brać krete w DT: 5g przed i 5g po, a w DNT 5g z rana. I tyle wystarczy przez 4 tygodnie. Jak jest dieta to będziesz zadowolony. Druga opcja to branie krety tylko w DT i brałbym 5g przed i 5g po DNT wolne od kretki. Ale może się nie znam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mono może być. Cykl przynajmniej 6 tygodni. Bierz bez fazy nasycenia tak jak kolega wyżej napisał - DT 5g rano i po treningu, DNT 5g rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8648
Zrób dobry cykl koło 10 tygodni i zobaczysz rezultaty. Nasycenie nie ma sensu i tylko kasę wywalisz. Dawkowanie jak wyżej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztuki walki i siłownia.

Następny temat

masa :D

WHEY premium