SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna, czy jest sens brać dalej ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
na budowanie masy mięśniowej to dobry trening i dieta z dodatnim bilansem kalorycznym, reszta to dodatki
co do gainera, pewnie mówisz o stosowaniu zgodnie z zaleceniami n aopakowaniu gdzie tam potrafią byc porcje po 800-100g 3 razy dziennie..... to ma być uzupełnienie, przykładowo z diety dostarczasz 2500kcal, a potrzebujesz dostarczać 2800kcal, więc te 300 dobijasz z gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 596
Ja diety jako takiej nie mam, waże 62 kg i chce przytyć. A ten gainer mógłby mi pomóc ? Pisze że muszę brać 260g dziennie A w gainer ze jest 2 kg czyli wystarczy to na 8 dni, czy jakbym zmniejszył dawkę do załóżmy 160g to przyniosło by to jakieś efekty ? Gainer to mutant mass
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Odżywki węglowodanowo-białkowe typu gainer służą do uzupełnienia braków węglowodanów i białka w diecie. Jeżeli diety nie trzymasz to nie da się określić ile jego należy spożywać lub nawet czy ogólne jest potrzebny. Nie jesteśmy w stanie określić ile gramów warto wypić w ciągu dnia. To tak jakby samochód nie wskazywał Tobie ilości paliwa w baku. Musisz lać na oko. Być może będziesz na redukcji, a może i otluścisz się. Dlatego też polecam skupić się na diecie. Wtedy efekty będą lepsze i będzie jasne czy gainer jest potrzebny.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadmanganian potasu a mangan z preparatu witaminowego

Następny temat

Kiedy i ile pić gainera

WHEY premium