SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna, brak efektów???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4152
Mam nadzieje ,że już niedługo przejdzie ta fascynacja tym preparatem...

Najostrzejsza przedteningówka wszechczasów .... nawet megabol nie robi dla swoich supli takiej reklamy

To jest skład jednej porcji :

Super pump Vasodilators 2080mg

Alfa-Ketoglutaran L-Argininy
Jabłczan Cytruliny
Jabłczan L-Argininy
Vinitrox: ekstrakt winogron i jabłek

Anabolic Energy maximizer 1351mg
Beta - Alanina
L-tyrozyna
Tauryna
Ekstrakt z grejpfruta (98%naryngenina)

Kofeina bezwodna 100mg

Workout Creatine Surge 1250mg
Monohydrat Kreatyny
Jabłczan kreatyny
Ester etylowy kreatyny

I powiedźcie mi jak to może działać ? gdzie np BA jest myśle najwięcej 500 mg w jednej porcji troche ponad gram kreatyny brakuje jeszcze ekstraktu z buraka dobrze ,że pomperów jest "najwięcej"

Jak widze tych zawodowych kulturystów którzy ważą gruuubo ponad 100 kg i jedzą porcie lub dwie i mówią ,że to jest najlepsza przedtraningówka to troche śmiać mi się chce....

Nie mówie ,że to jest zły suplement bo nie jest ale nie zasługuje na połowe tych opini które tu zbiera, może nic bym nie mówił gdyby cena była dużo mniejsza bo wiem dobrze ,że trzeba brać conajmniej 15-20 gram na raz dla mnie (osoby ważącej 90 kg)

Oto kilka preparatów które są niemal identyczne składem

Nitrobolon Energized - bije to na głowe składem
Crea Shot - lepszy skład
Knockout - lepszy sklad
PP sfd - lepszy skład

można tak wymieniać w nieskończoność nie mówiąc już o zagranicznich suplach ....

Wiem ,że Trec baaaardzo mocno promuje swój produkt i nie dziwi mnie to ale prosze o troche obiektywizmu bo dla mnie jedynym plusem S.A.W jest to ,że jest mocno skoncentrowany to wszystko bo skład ma przeciętny a dla mnie TYLKO skład się liczy

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jeśli chodzi o pobudzenie to
Saw, creashot, reszta nie ma czym pobudzać, knockouta w ogóle nie czuć, nie pompuje nic, a zjadłem prawie całą puszkę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4152
anubis84 tak ale chodzi o reszte składu bo te "pobudzenie" to efekt 100 mg kofeiny która jest tania jak barszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
panowie nie ma co marudzic.
obecnie od polskich producentow mamy dosc dobry wybor w przed treningowkach takich jakie pozwalaja im zrobic przepisy ja nikogo nie neguje za swoje opinie, bo juz sam sie przekonalem, ze ten sam produkt z tej samej puszki na dwie rozne osoby dziala zupelnie inaczej i zawsze tak bedzie jestesmy inni, kazdy musi dobrac cos pod siebie, dlatego np jezeli chodzi o smaki bialek etc czy opienie na temat dzialania no boostero/stackow/przed treningowek ja podchodze osobiscie bardzo scepytcznie, przewaznie jak jakis producent proponuje sprzedaz na saszetki itp, to kupuje kilka firm i testuje, a inwestuje w puche dopiero po sprobowaniu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Zacząłem brać SAW 2 tygodnie temu, czekam 30minut po posiłku, biorę 4 kapsułki SAW, czekam 20-30minut do treningu i jazda ;) Pompa jest dobra, nawet bardzo, ale pobudzenie nijakie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4033
widzę opinie bardzo różne.. aż korci mnie żeby jak najszybciej spróbować na pusty żołądek ;) Jak będzie lipa dalej.. to pewnie zdecyduję sie na Shotguna albo Nox Pumpa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ja jadłem SAWa i było git

nie klepał jak suple z 1.3, ale mimo wszystko spoko - poranne treningi były git, a takich nie lubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
ja tam brałem saw i czułem działanie, ale odczekiwałem prawie 2h po posiłku ( wolno mi treść żołądkowa schodzi a na mma przekonałem się że o pawika nie trudno) więc może u niekmtórych w tym problem?
co do supli z 1.3-wole już "słabszy" saw, po którym nie mam zjazdów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4033
a może ktoś zaproponuje coś mocniejszego, (może NOX PUMP)? BO być może zainwestuje w coś innego:)

Zmieniony przez - conradoo77 w dniu 2012-05-06 11:02:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
mozesz sprobowac zwlaszcza, ze na saszety idzie kupic
ale [rzerwy tez musza byc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz do zestawu

Następny temat

Pobudzenie

WHEY premium