SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna, HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41
Witam,
mam pytanie otóż takie jak działa kreatyna, czy blokuje ona odpływ wody z mięsni i pozostaje w nich woda, czy działa w taki sposób budując suchą masę mieśniową, czy po przestaniu zazywania jej i przestania treningu przez 3 miesiące mięśnie opadną, czy działa własnie antykatabolicznie? Mam własnie taki dylemat czy zacząć z kreatyną czy pozostać na samym jedzeniu oraz amino. Proszę o fachowe odpowiedzi.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
O HMB zapomnij i wymaż z pamięci , kreatyna działa na innej zasadzie, owszem podwyższa stopień uwodnienia w koloidów komórkowych podobnie jak potas ale to inaczej jak myślisz ,poczytaj na forum tematy a dowiesz się co i jak

Zmieniony przez - gigantmasx w dniu 2012-10-02 18:50:51

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
hmb j/w , tutaj czytaj dlaczego
https://www.sfd.pl/HMB__wyniki_badań_dla_zainteresowanych_tematem-t376399.html

kreatyna miesni Ci nie zbuduje, to juz sprawa diety, kreta moze wspomóc ten proces,
ale z Twoim stazem z kreta sie wstrzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41
Dieta jest raczej dobrze dobrana staram się spożywać ok. 140g białka , sery białe , jajka , tuńczyk itd.. to z czym stosować kreatynę, bcaa xplode to wystarczy do kreatyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
dieta do dupy sam układałeś prawda??, koniec tematu zapraszam cię do działu ODŻYWIANIE!!

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
kreatyne solo spróbuj
tylko wpierw wrzuc diete do sprawdzenia w odpowiednim dziale
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NoXplode na Napalm?

Następny temat

Mieszanie Kreatyny z BCAA

Wiecej