SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna+???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24
Mam 18 lat, 174 i waże ok 55kg. Na siłowni ćwicze już prawie półrokula ale nie widze wiekszych zmian w mojej muskulaturze. Chciałbym brać kreatyne ale nie wiem zbytnio z czym i dlatego prosze Was o jakieś porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22


Kreatyne aha no to tak --> od 5 do 10 g dwa razy dziennie.
Raz bierzesz naczczo przed śniadaniem (30 min przed)a potem odrazu po treningu.Ja piłem z wodą kreatyne i jest dobrze.

- Biogenix -
CREATINE
microform

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
a róbta co chceta
tyle razy o tym było,ze juz sie nie chce pisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pewnie usłyszałeś że białko buduje mięśnie a o węglowodanach zapomniałeś zupełnie i zamiast mięśnie rosnąć się rzeźbią, czyż nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24
Fakt faktem że nie miałem żadnej diety. Nieznam się na tym. Może coś mi poradzicie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
a więc tak ... popierwsze idz do działu Odżywianie i tam popros o ładna diete a wtedy możesz przyjsc i poczytac cos o gainerach jeśli bedziesz miał braki w diecie ... a kreatyna cie tylko teraz nawodni i da siłe a masy praktyczne 0 ... wiec pomysl teraz co chcesz robic
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
trudno tak wróżyć ale spróbuję coś ramowo ci napisać, staraj się spożywać pięć posiłków dziennie z mniej więcej 30g. białka w każtym i ok. 100g. węglowodanów i z ok. 15g. tłuszczy z przewagą roślinnych,/np. woreczek ryży tj.125g, jakieś mięso np. kurczak/udko, filet/ 150g co daje już ok. 30g. białka do tego możesz dolać troszkę oliwki z oliwek i dodać jakiejś sałatki/ jeżeli to będzie za mało to musisz dokupic gainera i pić między posiłkami, po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Tak jak qazar napisał idz do działu odzywianie i poczytaj posty podwieszone, nawet z 10 razy jak nie zrozumiesz. O ulozenie diety nie pytaj. My mozemy tylko ja poprawic.

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-01-05 20:59:42

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24
Wielkie dzieki za udzielone mi porady. Napewno skorzystam. Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
jak ulozysz sobie dobra diete zobaczysz jak masa ci pojdzie

bad boy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie do moda

Następny temat

kretka + aeroby = ?????

WHEY premium