SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna+ Bcaa+ Beta alanina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 133
Witam mam zamiar kupić poniższe odżywki i chciałbym się zapytać w jakich porach dokładnie mam je stosować. Z tego co wyczytałem to Bcaa razem z wodą podczas treningu spożywać, Kreatyne 1g/10kg masy ciała- połowe na czczo, drugą połowe przed treningiem, a w dni treningowe? 1 połówka czy 2? Kolejne pytanie mam odnośnie beta alaniny ponoć połączona z kreatyną dają razem jeszcze większe efekty i tutaj pytanie w jakich porcjach ją stosować? zawsze razem z kreatyna?

To mam zamiar zakupić jeśli coś źle wybrałem to prosze mnie poprawić;)
K** Premium TCM - 300 g (Jabłczan Kreatyny)
K** Premium BCAA Instant+ - 350 g lub K** Premium BCAA 2:1:1 - 400 g
K** Premium Beta-Alanine - 300 g (Beta - Alanina)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8043 Napisanych postów 149276 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1183935
kreatyne daj przed i po treningowo po 5g na porcje, w dnt jak Tobie pasuje
bete daj 3g przed i 3g po treningu
i bedzie ok

tak o kreatynie i ba dobrze slyszales
http://potreningu.pl/articles/167/kreatyna-i-beta-alanina-polaczenie-idealne 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 133
A w dnt kreatyna tez 2x5g czy tylko jedna porcja 5g? bete mogą łaczyć razem w jednym pojemniku jak będe rozrabiał? no i właśnie z wodą to rozrabiać? BCAA 10g w trakcie treningu? a w dnt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8043 Napisanych postów 149276 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1183935
w dnt starczy jedna porcja 5g, nie ma treningu silowego, wiec nie ma tak duzego zapotrzebowania na fosforan kreatyny, by uzupelnic jego braki w organizmie.
mozesz razem wszystko dac.

bcaa jak najbardziej w trakcie treningu, sam tez popijam.
w dnt bez bcaa

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2016-04-11 19:41:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
10g bcaa styknie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
ile wazysz?
bo to glowny czynnik determinujacy ilosc amin:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
68kg na cczczo przy 178cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a które bcca lepsze z tych co podałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
I jeszcze jedną beta + kreatyna bezpośredni przed treningiem i bezpośrenio po czy jakiś czas przeczekać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10954 Napisanych postów 118818 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1389817
bcaa będzie lepsze to http://www.sfd.pl/sklep/SFD_BCAA-opis32628.html#opis 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

35g i 5g Pomocy :D

Następny temat

USP Labs - OxyELITE(nowa formuła bez 1,3d)

WPC