SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna+Hmb+Glutamina...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2201
Witam! dostalem w prezencie 500g kreatyny universal, od poprzedniego cyklu zostalo mi jakies 60kap. HMB revolution i 20kap. glutaminy... zastanawiam sie jaki cykle teraz zrobic... w suplementacji mam jakies 3 miesiace przerwy... i nie wiem co najlepiej kupic do tego co mam... oprocz tego mam jeszcze storm i shock ale to chce wziąć dopiero po tym cyklu na kraetynie universal... prosze o porady co ewentualnie dookupic... myslalem nad HMB+Glutamina+BCAA do tego ta kreatynka Universal i moze jakies WPI albo WPC tylko tez nie wiem jakie firmy.. bo ostatnio sie tego namnozylo... jak mzoecie doradzcie cos... celem jest glownie sila i masa... pozniej jak juz pislaem chce zrobic cykl na storm&shock... po czym zaczne jakis cykl na rzezbe... z gry dzieki za pomoc! POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4510
HMB i bcaa zbędne skoro celem jest masa i siła. cisnij to storm shock , WPC itp to zalezy czy masz braki w diecie

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2201
no ale ja chcialem przed storm&shock pyknąć cykl na tej kreatynie którą dostalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A braki w diecie są... kwestia tylko jakie kupic najlepiej.. chdozi o firme i konkretny produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4510
jesli białko to mieszanka białek czy tylko wpc(jak mieszanka to matrix 5.0 syntraxa lub prolongatum Bx)? to pykaj solo kreata + witaminki i jak juz to bialko w celu uzupelnienia diety ;d pamietaj zeby cyklu na kreatynie (2 miechy opcjonalnie)nie robic za dlugiego

Zmieniony przez - Winiarz w dniu 2009-01-12 19:22:30

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 101363
wez prolongatum z biogenixa

do tego dokup sobie Recovery Drink - dobra opcja po treningu daje sily do dalszego zycia

zrob cykl na mono

DT:
Rano 5g
po treningu 5g
DNT:
rano 3g mono
po poludniu 3g mono

bialko wg brakow w diecie

Storma i Shocka zostaw na nastepny cyklon

HMB lykaj kiedy chcesz i tak nic nie da

Glutamina tak samo

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
nutloveb