SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatya + Białka + węglowodany - sposób przyjmowania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43
Witam!
Ćwiczę już ponad rok i chcę zacząć przyjmować kreatynę. Wiele czytałem na ten temat, czyli wiem jaki cykl.. co i jak.. Ale nie znalazłem jednej rzeczy.
Mianowicie, wiem, że przy braniu kreatyny potrzebne są białka i węglowodany. Czy można przyjmować to w taki sposób:
w szklance 0.25 l wlewam sok pomarańczowy(zawierający 25 g/0.25l węglowodanów) i wsypuję 5 g kreatyny, mieszam itp.
Czyli chcę zastąpić jedzenie zawierające węglowodany sokiem.. Czy tak można?????
Jeszcze druga sprawa. Chcę się dowiedzieć ile białka jest potrzebne do jednej miarki kreatyny?? Białko też chętnie bym przyjmował w formie płynu :) proszę o wyjaśnienie mi tych spraw, pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Po Twojej wypowiedzi jest jasne, iż nie masz pojęcia o prawidłowym odżywianiu, które jest podstawą w praktycznie każdym sporcie, zwłaszcza kulturystyce.

Przeczytaj:
https://www.sfd.pl/Czynniki_warunkujące_sukces_w_kulturystyce.Artykuł_dla_każdego!-t226776.html 

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 446 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3677
"zastąpić węglowodany sokiem" ????????
"ile białka jest potrzebne do jednej miarki kreatyny" ???????
"białko też chętnie bym przyjmował w formie płynu" .......

Jednym słowem : o kur... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
widziałeś kiedyś białko w tasach ? Czutaj czytaj, bo sobie krzywde zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43
Dobra, nic nie pomogliście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 446 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3677
Nie ma za co ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43
mam 17 lat, i upierdliwych rodziców, którzy mi zabraniają kulturystyki(nawet nie pozwalają bym chodził tylko na siłkę)... na siłkę chodze bez ich zgody, w ukryciu. to samo chcę zrobić z odżywkami, w ukryciu. wiem że potem zauważą, że moje ciało zdecydowanie się zmieniło(teraz już po siłce się zmieniło, ale staram się chodzić w bluzach by zasłonić biceps itp.), ale potem nie będą mieli nic do powiedzenia. Co do odżywiania.. nigdy sobie nic nie robiłem(tzn. obiadów), więc teraz też nie zacznę. nie mogę też nagle powiedzieć matce co i jak ma przygotować bo ona nie jest pierwotniakiem i zkmini o co biega. cóż, jeśli rzeczywiście nie da się tego w inny sposób zrobić, to nic nie poradzę. Dzięki za odp. 3majcie się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Etap suplementacji.

Następny temat

jak brac te suple ?

WHEY premium