SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kre-alklyn, czy warto stosować??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 894

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
Witam, mam 16lat. Trenuję w domowych warunkach od 4 miesięcy. Mam za sobą a6w. Mam możliwość brania kre alkalynu, i z tym wiążą się pytania: w jaki sposób to działa?, czego mogę się biorąc 3 kapsułki dziennie kre alkalyn mega caps olimp przez 5 tygodniu plus treningi 1,5h 5 dni w tygodniu? czy mogą wystąpić skutki uboczne po tej odżywce. Trening mój będzie wyglądał mniej więcej tak: rozgrzewka, a6w w przerwach ćwiczenia na ławce skośnej plus pompki, na koniec ćwiczenia z hantlami i na drążku podciąganie. Proszę o wypowiedz osobą orientującej się w temacie. z góry dziękuje, jestem ogłupionych w tych tematach więc proszę o jasną odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 37475 Wiek 2 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 126431
mysle, ze nie przyszła jeszcze pora, jesteś b. młody, ponadto trening- siłą rzeczy- nie jest w 100% tym na ktorym kreatyna sprawdza sie najlepiej.

ponadto warto najpierw aby podstawowe czynniki były dobracowane- wspomniany juz trening, odzywianie.

innymi slowy, trenuj jka trenujesz [dla zdrowia i wlasnego zadowolenia, dobrego samopoczucia], dobrze sie odzywiaj- zglębiaj powolutku tajniki tegi i tego, a także suplementacji.

potem gdy będziesz przygotowany od wszelkiej mozliwej strony to bez problemu bedziesz mógl suplementować- teraz jak wspomniałem i wyjasniłem powody- jest zbyt wcześnie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Storm a "rewolucje żąłądkowe"

nutloveb