SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kre-Alkalyn, czyli jednak ściema?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
nie no nie popadajmy w skarajność .... badania które ktoś tam wkleił są jednymi z wielu które były przeprowadzone na tym patencie i każda do końca nie rozwiazuje pytania co tam jest do końca,

mam badania jabonców ze fakt to sztuczka i ze jest tam własnie sol zasadowoa która zmniesza kwasowośc ustroju, ale tez mam nie zalezne ze było by to zbyt proste itd. I na logike też.. Jeff Golins wydał ogromne ilosci zielonych na zrobienie tego patentu - watpie zeby to było az tak proste... choć najczesciej jest tak, ze żeczy najprostsze są najlepsze ... ale?

Nic bardziej prostego zrobić testy paru osob 10 np cykl na połtora miecha jeden z monohydratem i sodą 2 z kre-alkalynem i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
dokladnie

pozdro ...

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4273
Są chwyty na które nabierają się sezonowcy a są i takie na które nabiorą się ci bardziej zaawansowani (wyższa cena, fioletowa kapsa. patent, i duuużo kasy na promocję) a producenci zacierają łapki w każdym przypadku. W patencie jest receptura i mówi o ZWYKŁEJ kretce i ZWYKŁEJ sodzie i ŻADNYCH innych subst. czynnych, ale jak ktoś wydał kasę to w to nie uwierzy nigdy. Trudno mi ocenić jak działa to "genialne" połączenie, są podstawy by sądzić, że tak jak zwykła kretka.
Ale nie o to chodzi. HiTec np. też pisał o swoim rewelacyjnym połączeniu białek (HiTec Protein), w którym głównym składnikiem jest b. pszenicy tylko, że ja mam to w składzie i sam decyduję co to warte, a jak ktoś pisze u "buforowanym, patetowanym" mon. kreatyny zamiast wprost wymienić "rewolucyjne" składniki typu soda, to znaczy, że trochę się tego wstydzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem po opakowaniu kre alkalyn z ultimata, nie bralem kretki dlugo jakies 4 miechy, dla mnie efekt byl porownujący do krety vitala lub multipowera lub innych mono, bralem 4 kapsulki dziennie, a czy przytylem pol kilo wiecej to nie ma nic do znaczenia bo duzo zalezy od roznych czynnikow, wole xpand lub inne staki, albo jakies mono 300g na cykl za 20-40zl, nie da sie ukryc ze opakowanie i kapsulki fajnie wygladaja i chyba to wszytko, dla mnie jeden kit

ps jestem starym wyjadaczem krety wiec ...powaznie podchodze do testów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18987
faktem jest ze napewno po takich pixach jest wieksze placebo niz po czystej krecie z lyzka sody
jednak nie testowalem(bo mnie nie stac) to sie nie che wypowiadac na temat dzialania
jak narazie to testuje mono+kwas jabkowy
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
nie no znowu lekko przesadzacie, to czy jest to mono, jabłczan czy stack kreatynowy, jest naprawde różnicą małą. To cały czas kreatyna, która przechodzi te same etapy czyli przenoszenie rodników fosforanowychi i łaczenie sie z ADP i koniec .

i nie jest tak jak piszesz boni , bo skupiasz sie tylko na tym co zapodałes na samym początku, ale dam ci setki badań robionych przez Uniwerki w Japoni czy gdzie troche więcej ładuje sie siana na badania niz w PL, stwierdzających, że nie jest to Zwykła sztuczka tylko coś wyżej.

Co do białek - to tez nie tak. To już troche inna bajka niż kreatyna, a raczej omawiany kre-alkalyn. Wszystko miałes na etykiecie co i ile
czego jest i masz już świadomość co kupujesz.

Pozatym ile ludzi mnie atakuje na gg ile mu po białku przyjdzie ...

Troche w tych suplach siedze i nie wieże, że te setki zielonych poszł tylko na sztuczkę

więc chłopaki troche rozwagi, ale bez przesady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Co tu pisac czy to soda czy nie soda, czy mozna czy nie samemu.

Najwazniejsze sa opinie uzytkownikow i samodzielne porowanie.

Ja zawsze bylem sceptyczny do wszelkich suplementow.

Jak mam wybierac biore stacki, wierze ze z 20 suplementow w jednej puszcze cos musi dzialac :D Chociaz jeden :D Chocby to mono ktorego dodali piszac na etykiecie ze to etyl ;)

Ot i tyle, ma ktos kase niech bierze, nie ma niech inwestuje w co pewniejsze. W suplach poza mono i bialko/gainer.carbo nic nie jest pewne. Bo firmom co wypuszczaja nowe suple zalezy by zniszczyc stare wiec tka je promouja jako slabe, przestarzale. Konkurencja wypuszcza lewe badnia by osmieszyc produkty innych firm. Wypuszcza sponosorowane po cihu badania ze niby ich dzialaja. Wiec wsrod niezaleznych rzekomo badan mozna znalezc dla jednego suplementu zarowno takei ktore potwierdzaja, jak i te ktore zaprzeczaja jego dzialaniu. Moim zdaniem jest tego bajzlu i kasy w tym tyle ze juz mozna potraktowac jak przemysl farmakologiczny....... zapomniec o badaniach niezaleznych, zaleznych i innych, brac i patrzecz czy sie rosnie, a jak sie nie ma hajsu to brac mono i gainery oraz stacki (niektore sa po naprawde przyzwoitych cenach).

Od niby banalne, niby skuteczne, niby proste a jednak jak widze ta reklame czy inna w gazecie piszaca jaki bede wielki i jak mi sie enyzm czegoś zielonego połaczy z czymś co wypada z ustroju przy którymś obiegu to licze kase cyz mi na to starczy i sprawdzam czy chlopaki na forum to testowali........

Fakty swoje a zycie swoje wiec jedzmy KA i nie marudzmy tym bardziej ze zadowolonych userow przybywa, a ja tam kazdy cykl i tak robie z chocby odrobina mono i tak.......

No i wierze w placebo.... nie doceniane czesto ale moim zdaniem to najmocniejszy suplement.....

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"...zadowolonych userow przybywa..."

gdzie przybywa?dla mnie to samo co mono, nawetnie mialem takiej pompy jak po xpand czy innym...

chyba przybywa tych co trenuja rok czy dwa biora kretke 3 raz w zyciu a za soba mieli ilka supli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nawetnie mialem takiej pompy jak po xpand czy innym

bo KA w skladzie nie ma NO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
podobaja mi sei te fioletowe kapsulki - maja klase
ktos kto to wymyslil powinien otrzymac marketingowego nobla
niby taki glupi szczegol a przyciaga uwage

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestawienie rzadko spotykanych suplementów by Bajerj

Następny temat

mega caps /+cell pump +carbo

WHEY premium